Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A teltebb vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A teltebb vagy vékony ajkak izgatóbbak? Melyikkel jobb csókolózni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Teltbe jobb faszt dugni. De nem ettől függ ki csókol jobban.
2019. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez most neked nyálas lesz: azokat az ajkakat szeretem, amelyik a szeretett nőhöz tartoznak
2019. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Ezektől tekintsünk el légyszi :) Csak fizikai dolgokra gondolok. Természetes hogy ha valaki szerelmes, akkor az adott személy neki a tökéletes, de ez a kérdés nem erről szól.
2019. jún. 7. 20:32
 4/11 A kérdező kommentje:
És egyébként telt ajkak alatt természetest értem!
2019. jún. 7. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kettő közötti. mert azért tényleg fontos szempont akkor is amikor a faxommal csókolózik
2019. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az a fontos, hogy teltebb vagy vékonyabb, az ajkak formája ha számomra szép és tetszik, akkor izgató, legyen az vékonyabb vagy teltebb, mindegy és a szép formáját tartom izgatónak.
2019. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a legfontosabb, hogy az arcához illő legyen. A túlon-túl telteket, láthatóan feltöltötteket nem szeretem. A vékonyabb okés lehet, de nagyon-nagyon vékony már furcsa lehet. Bár mostani barátnőmnek is elég vékony, de még sincs gondom vele, aránylik a kisebb arcához.
2019. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az ajkak merete egyaltalan nem dob, vagy ront az elmenyen. viszont a teknika! na az nagyon sokat szamit. de ha valasztani kene akkor a kozepesen telt ajkakra szavaznek.
2019. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

ezt már évekkel ezelőtt megkérdeztem elég sok férfi ismerősömtől, reménykedvén abban, hogy egyertelműen a teltre szavaznak, hiszen nekem is természetesen telt ajkaim vannak, de azt mondta mind, hogy fizikailag ugyanolyan érzés mindkettő.


Annyiban számít nekik - az orálhoz -, hogy vizuálisan számukra szép/izgató legyen és ez nem teltség függvénye. Van, akin a vékonyabb ajkak állnak jól.

Viszont olyat még megemlítettek, hogy az még fontos, hogy mennyire puha, hidratált a nők ajka, vagy mennyire selymes, puha a nyelvük. Az tud még osztani, szorozni az élményen.


Egy cserepes, száraz szájú nő nem biztos, hogy akkora élmény, gondolom.

Persze a technika ugyanúgy meglehet, csak....


Szerencsére nekem pihe- puha minden.

Bár szűz vagyok még, tapasztalatom nincs, csak a férfi barátaim véleményét írtam le.



Ami viszont engem jobban érdekel az az, hogy csókolózásnál vajon mennyit számit a teltség. Ott már biztos, hogy “ finomabb”.

Majd ki is írom kérdésben.

2019. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem az első kommentelő válasza bezavart : “teltbe jobb faszt dugni”

így a szopásra koncentráltam, mikor válaszoltam, közben meg csokolózást írtàl :-D

ejj, az a nyamvadt fantázia :-)

2019. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!