Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szolid fiúként hol ismerhetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid fiúként hol ismerhetnék meg egy vagányabb lányt akivel együttlehetnénk?

Figyelt kérdés

Az ágyban nem vagyok szolid :D

Nagyon tetszenek a vagányabb lányok, pl azok akik nyáron ilyen nagyon rövid gatyát vesznek fel amiből kilátszik a popója. Meg kilátszik a hasa a ruhából:)

De mivel én nem vagyok vagány így nem tudom hogy mennyire lenne esélyem náluk.

Nekem a kinézetem magas, szálkás alkatú, széles vállal.


2019. jún. 8. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem vagányak, hanem plázacsitrik csajok.
2019. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Plázacsitri? Az a jó. :D

Milyen vagy az ágyban? :D

2019. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem a plázacsitrik a vagányak hanem azok a csajok akik kiosszák őket:)
2019. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szavakkal azért nem ártana tisztában lenni. Amit te leírsz, attól rohadtul nem lesz vki vagány.
2019. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Neked nem vagány csaj kell, csak egy tini alig megdughatsz xd


Vagány vagy az ágyban???

Xd

Na ez f@$4ság, ha az lennél, akkor lenne csajod :D

2019. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Akiket te írsz lányok, azokkal szégyellnék mutatkozni, főleg egy értelmes, szinvonalas társaságban.


Arról nem beszélve, hogy lassan az összes úgy nézz ki mint egy cirkuszi bohóc, mind majmolna az olyan nyomingereket mint az 6ix9ine stb.


A vagányság nem itt kezdődik. Se nem ott, hogy fűvel fával összefekszenek és mindenkinek szétteszik. Attól sem vagányak, hogy van egy tucat belőlük és mind ugyanúgy nézz ki.


23/F

2019. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocs, olvastam a kérdést, és kicsit magamra vettem.


Miért lenne egy plázacica vagányabb, mint egy átlagos, rendes értékrendekkel rendelkező lány?


Azt írtad, az ágyban nem vagy szolid. Ha valakit csak megd&gni akarsz, akkor fizess le egy k&rvát. Elsőre olvastam a kérdés legfelső mondatát, gondoltam, áhh, végre egy értelmes, ám annál inkább visszafogott, rendes gyerek. Aztán rájöttem, hogy inkább csak utánanéztél pár, számodra idegennek tűnő szónak. A kérdésedben kétszer írtad a "szolid" szót, és háromszor a "vagány" szót. Gratulálok, legalább helyesen használtad őket. OOkoos!


Plázap#csákat mindenhol találsz, csak járj nyitott szemmel egy picit, az utcán ha meglátsz egyet, fütyülj neki, mondd meg neki, hogy nagyon gyönyörű ma, és meg is fektetheted. Ha nem hamis a leírásod, akkor talán nem lesz problémájuk, külsőre talán egész oké lehetsz. És hogyha neked is addig megy el a tudásod, hogy meddig lóg mi a s#gge a gatyából, akkor talán nekik sem lesz problémájuk a kinézeteddel. Hiszen ez a fontos, nem igaz? A kinézet.


Na, puszillak, nem változtattam a gondolkodásmódodon, valószínűleg meg sem kottyant neked ez a komment, de hát az önérzetem nem hagyta, hogy ne válaszoljak.

2019. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!