Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés megkívánni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megkívánni igazán egy nőt?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés, de érdekelne, hogy a férfiak mit éreznek ilyenkor? Én nőként azt érzem, hogy megkívánom a behatolást, de nem válik sem uralhatatlanná az érzés, sem olyan nagyon erőteljessé. Mintha ezt férfiaknál máshogyan látnám. Ők ha megkívánnak valakit, akkor azt sokkal intenzívebben élik át, lehet evolúciós szempontból (behatolás)? Pl sok kiszolgáltatott helyzetben, a férfiakat könnyű behódolni pusztán egy kirívó öltözékkel. Ez ennyire felizgat titeket? Lehet azért nem értem, mert nekem vannak melleim és puncim is, tehát nem izgulok rájuk fel.

Érdekel a véleményetek, hogyan élitek meg ezt az érzést?

Főleg ha olyan nőről van szó, akire titkon vágytok, de nem lehet közöttetek semmi.


2019. jún. 10. 02:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt kívánom hogy húzzam a facomra ,de szűz vagyok nekem mindig egy másik érzés volt erősebb a szerelem 26f valahogy az a fontos, hogy a másiknak legyen jó csak mindig azt érzem jónak ha egyedül hagyom
2019. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xKakashix ***** válasza:

ezt így nagyon nehéz leírni, hogy milyen érzés.. gondolkoztam rajta, hogy mihez tudnám hasonlítani, de nem jutott eszembe semmi hasonló

melóhelyemen van egy 40+-os bombanő, egy igazi milf, őt többször is megkívántam, hihetetlen jó teste van..

olyankor nem tudok nem rá figyelni, próbálom terelni a gondolataim, de csak arra gondolok, hogy milyen keményen megraknám, főleg ha olyan ruha is van rajta..

én elég vizuális típus vagyok, szóval fejben már párszor lejátszottam, hogy hogy képzelem el vele.. volt hogy fel is állt meló közben, szóval jah ilyenkor elég erős a vágy :D

2019. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!