Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás leszokásban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás leszokásban hogyan segíthetnék barátomnak?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata, hogyan segíthetném a barátomat a túlzott maszturbálásról leszoktatásban? Nagyon zavarja őt is a dolog, de nagyon nehezen bírja megállni, hogy ne verje ki. Heti 1-2-vel még nem is lenne baj, de sajnos, többször teszi és már-már a szex rovására megy. :(

Próbálta a NoFAP-ot is, 90 napig PMO mentesen, hátha az segít, de csak a feléig jutott egyszer (ami a korábbi erős függőségéhez képest igen szép eredmény már). Azt mondja, sokat stresszel mostanában (munkahely váltás, költözés) és valahogy le kell vezetnie a feszültséget. Csak így szexuálisan elhanyagol engem, amit bán ő is. Amikor a NoFAP-et próbálgattuk, hogy meddig bírja ki, akkor azt tapasztalta, hogy kb. 1,5 hét után már csillapodik a késztetés és egész jól megvan utána és olyankor könnyen megállja a dolgot, mellesleg állandóan áll neki, ha csak hozzáérek és állandóan ki akar elégíteni, ami nekem személy szerint igencsak tetszik. :) Mondja is, hogy jobban érzi olyankor magát, ha sokáig nincs orgazmusa, csak azt az első 1,5 - 2 hetet nem bírja ki vagyis nagyon nehezen. (ha rajtam múlna, ezek alapján, max. havi egyszer engedném elélvezni vagy ritkábban :D csak az nem lenne túl kevés neki? :/ ) Ezt hogy tudnám könnyebbé tenni neki? Próbáltuk azt is, hogy maszturbálás helyett én vertem ki neki, próbáltuk azt, hogy 1,5-2 hétig semmi orgazmus, de mindegyik esetben az a vége, hogy sokszor elkezd maszturbálni is (újra) 1 héten belül már. De ha túljut a 2 héten, akkor már tényleg jól megy neki. (27N és 31F)



2019. jún. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexeljetek többet, erre nem igazán van más megoldás.
2019. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Te beteg vagy.
2019. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Egyszer az a bajod, hogy sokat maszturbál és keveset szexeltek, utána meg írod, hogy folyamatosan ál la cerkája és rád mászik.

Akkor most ilyenkor mivan?

2019. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha jobban szereti magának kiverni mint ha te csinálod neki, akkor vagy nagyon béna vagy, vagy tényleg reménytelen az ember
2019. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha rád verné?

Sok szex, és még több megértés kell.

2019. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak egyszerűen nem csináltam többet, és annyi. Igaz, előtt egy évvel ugyanez volt, de akkor 3 hét után visszaestem. Most megint elkezdtem ugyanakkor, és most nem, és már 150+ napja nem maszturbáltam. Ja, és nem is szexelek, úgyhogy tényleg kezdjetek már valamit, mert ez így nem jó! Vagy passzold át nekem a nődet, majd én kúrom úgy, hogy nem maszturbálok mellette egyszer sem.


28F

2019. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de erényöv. Erre ez a legjobb megoldás és szerintem te is élveznéd. :P
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!