Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki bukott már le a testvére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki bukott már le a testvére előtt maszturbálás közben, És mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
Akik csak fikázni járnak ide kérem azok ne írjanak mert ez létező dolog,és szerintem tanulságos!

2019. jún. 10. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Először nővérem bukott le. Tavaly nyaralás alatt egy szobában voltunk és masztizott, én még nem aludtam, és hallottam, erre elkezdtem verni. Ezt meg észrevette. Először tök kiakadt, hogy ezt hogy képzelem, meg hogy milyen ez már, de aztán annyi lett, hogy, kapcsoltunk egy kis lámpát és egymással szemben az ágyon közösen kielégítettük magunkat.
2019. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Én és este hallottam hogy nyög és szex lett a vége
2019. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Segítettem neki befejezni, nincs ebben semmi különös.


23L

2020. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En is .. húgom rám nyitott.. folyt..
2021. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!