Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nincs párotok de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nincs párotok de szexelni akartok, maszturbáltok, vagy szereztek partnert? Ha szereztek, hogyan mik a taktikák?

Figyelt kérdés
Kort is :P

2019. jún. 11. 22:32
 1/6 Meowka ***** válasza:
66%

Maszti inkább, mint egy random farkinca.

19L

2019. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Maszti, bár nálam olyan is ritkán van hogy szexelni akarok, szerintem bármeddig meg lennék nélküle.

Szex az nálam akkor oké ha komoly kapcsolatról van szó. 18L

2019. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Maszti.

Nem szoktam pasikat beszerezni, max ők szereznek be engem.

2019. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Néha jó látni, hogy vannak itt ilyen lányok is:) 22/F
2019. jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Buliba megyek miniben 19/L
2019. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

ez érdekes kérdés és embere válogatja.

Pl a párom hiába élt aktív nemi életet előttem, jóformán sosem maszturbált, mert vagy privát szférája nem volt amikor tinédzser volt, vagy később kapcsolatban az ex pasi elítélte. Én voltam az első az életében, aki mellett kipróbálta és én buzdítottam is rá, támogattam, hogy csinálja. Ma már simán csinálja, főleg ha elutazik pár napra, még be is számol nekem, hogy milyen jól esett neki.

DE előtte, mielőtt csinálta, neki a szex és az orgazmus csakis mással lehetett, ezért szinte sosem volt szingli, mert pár hónap magány után inkább belement egy nem túl jó kapcsolatba, csak hogy valami kielégülést érezzen, mint hogy vegyen egy vibrátort.

Ma már baromi jól megvan a vibrátorral, ha én nem vagyok otthon.

2019. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!