Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszene, ha a 30 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene, ha a 30 év feletti barátnődnek te lennél az első csók és szex terén is?

Figyelt kérdés

Másik kérdés:


hogy reagálnál, ha őszintén elmondaná, hogy miért alakultak így a dolgok, majd hozzátenné, hogy az utóbbi pár hónapban - amíg ismerkedtetek- pedig miattad maradt szűz, mert érezte, hogy veled mindent szeretne.


2019. jún. 12. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon tuti lenne, 2x annyi idős mint én. Tudnék vele mit kezdeni. :-)
2019. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan dolog, ami külön tetszést vagy nemtetszést vált ki. Ettől a ténytől teljesen függetlenül lehet jó vagy nem jó az első alkalom.


A második fele kicsit komolytalanul hangzik, hiszen ha 30+ év alatt nem jött össze semmi, akkor kicsit komikus belegondolni, hogy hirtelen az elmúlt 2 hétben ostromállapot van, de az illető kitart a kedvese kedvéért, és sorra küld mindenkit melegebb éghajlatra.


Nem érdemes az egészből nagy ügyet csinálni. Se arra várni, hogy imponáló, se attól rettegni, hogy gondot okoz. Ez vagy te, ha kellesz neki, akkor ezzel együtt kap, és ez akár jó, akár rossz, akár lényegtelen, így van, és kész.

2019. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ott valami gond van, gyanítom h bigott vallásosság van a háttérben.
2019. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne szempont, h szűz-e. Ha nem magának való antiszoc/önző, akkor mindegy. De ezt: "utóbbi pár hónapban - amíg ismerkedtetek- pedig miattad maradt szűz" nem hinném el.
2019. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Igen, tetszene. És az se lenne baj, ha én is az lennék. De csak akkor, ha az első szex is óvszer nélkül van beleélvezéssel.


28F

2019. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
6: idióta...
2019. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne. Sajnos kicsi rá az esély, de minden lehetséges.
2019. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7: Miért? Feltett egy kérdést, válaszoltam.
2019. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

“30 év feletti barátnő..” eddig olvastam

Nem vagyok gerontofil, köszi

2019. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!