Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már részetek gyűlölet-sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek gyűlölet-sex-ben?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan szituációban, ahol mindkét fél utálta a másikat, mert mondjuk összeveszés, megcsalás vagy hasonlók miatt tönkrement a kapcsolat, esetleg más okból, de a testi vágy annyira fűtött titeket, hogy mégis megtettétek? Ha igen, milyen érzés volt? Közben, majd utólag visszaemlékezve? Nemet és kort kérnék ha lehet.

2019. jún. 13. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Legjobb a vilàgon!
2019. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ibiza2019 ***** válasza:
14%
Persze...belementem a végén a hajába...meg véletlenül szemen lőttem...stb... Na gyertek lányok ..hogy milyen paraszt vagyok :)
2019. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
3. :Az kemény :DDD és legalább megtörölted a hajába a farkadat a végén? :D
2019. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Így jöttem össze a barátommal. Utáltuk egymás, megdugtuk egymást, most szeretjük egymást :)
2019. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Megdugták egymást. Csrú szerelem..
2019. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

:D :D :D Akit utálok azzal egy szobában sem akarnék lenni, még akkor sem, ha ő a világ legjobb pasija.

Meg aztán nem olyan jó muri ez, ha te vagy a "fogadó fél", a másik pedig fizikailag jóval erősebb.

Úgy tartom, hogy az ellenségemet max az áram b...ssza meg.

2019. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsarolás miatt volt hasonló.
2019. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már külön voltunk, mert szakítottunk, mielőtt lefeküdtem vele utoljára, de akkor még annyira nem utáltam (pedig tudtam, hogy van neki más, aki már akkor megvolt, mikor még velem volt).

De akkor úgy viselkedett szex közben, hogy meggyűlöltem...

2019. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan fogalmi zavarna keveredtek. Akkor, ilyen alapon az is jó ha valakit egy például koszos idegen megerőszakol?Az is utálat. Utálom a főnököm = nem fogok vele összefeküdni.
2019. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!