Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajozásra írnátok autót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásra írnátok autót?

Figyelt kérdés

Erős puncimágnessel... ha veszek egy Subaru Impreza WRX STI-t azzal nem halok meg szüzen?

F/28



2019. jún. 14. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy lamborgini megteszi meg egy 80 millás ház pest belvárosában aztán minden héten másik csajod lessz.
2019. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Tuning Trabant.. Mindegyik nő a lábad előtt lesz 😄
2019. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 StevenUp ***** válasza:
82%
Nekem kocsim sincs mert nem szükséges és mégsem vagyok szűz...
2019. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
Dodge Challenger kabrió. Üresben megpörgeted egy kicsit a motort a piros lámpánál és a lány már cseréli is a bugyiját.
2019. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#5 Hallod tesó rágugliztam ez egy busz.
2019. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Menő prüggyögő mellett levyegzekenua töcskülő mérete. Fesd be feketére, lehet mai aberrációs világban az is segít.
2019. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1,5 milla fölött már egész jókat lehet venni. Nekem golfom van, néhány extrával felszerelve, pontozzatok le felszínességem miatt, de imádom a kocsikat és nekem fonotos hogy a pasim is szeresse, aki meg suzukit vesz, annak a kocsi csak arra való hogy a-ból b-be elvigye. Nekem több.
2019. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg nincs kocsim, suzukim volt, rengeteget dugtam a motorháztetején, most csak egy 2006-os umf duncan bicóm van, ugyanugy megbámulnak, ezek apróságok, amiatt nem vagyok már szűz mert talpraesett, férfias, jó kiállású, értelmes, okos férfi vagyok és tudok bánni a nőkkel.
2019. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Suzukim van.Ezres.Szoptak le benne,és rúgtam is!Sõt Simson is van!
2019. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező!

Arról még senki sem mesélt, hogy csajozni autó nélkül is lehet?

Vagy mi van akkor, ha "álmaid nője" azt sem tudja mi az a Imprezza WRX STI? Az előző barátjától csak annyit tanult, hogy sülthal szagú foszlágen pédétéjéi.

2019. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!