Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen potencianövelő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen potencianövelő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hamarosan (pár napon, héten belül) találkozni fogok egy lánnyal és várható szex is.

Korábban még nem volt dolgom ilyen jó testű, jól kinéző lánnyal.

Két probléma van: korábban is jellemző volt, hogy nem bírom sokáig a szexet, viszont rövid pihenőkkel 3-4 menetre képes vagyok. Most viszont jó lenne ha vagy sikerülne tovább bírni (fél órás első menet már tökéletes lenne), vagy lerövidíteni a menetek közötti pihenőt. Nem gyógyszert szeretnék, az jó lesz öreg koromban, inkább ezekre a drogériákban kapható dolgokra lennék kíváncsi. Van a playboynak is egy ilyen terméke, meg elég sokféle van vény nélkül. Ezek működhetnek?

Szóval merevedés biztos, hogy lenne ezek nélkül is, viszont tovább és/vagy rövidebb pihenőkkel szeretném csinálni.


A másik kérdésem ami ide tartozik még, hogy van-e olyan pénisznövelő gyakorlat ami valóban hatásos és működik? A csajszi állítása szerint elég nagy mérethez van szokva. Nekem sem nagyon kicsi (16 hosszú), de ennél jóval nagyobbhoz van szokva. Tehát jó lenne akár csak egy centi plusz is.

Van valami hasznos tippetek?



2019. jún. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Durex extend pleasure. Abban bezokain van, érzéstelenít. Én leszarom hogy nem érzek semmit... a csaj legyen szétbszva... remegjen meg akadjon fel a szeme, na akkor kudarcot nem vallottál, neked meg majd kiveri vagy leszop, ez a legkevesebb...
2019. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez az óvszer, kipróbálom! Más tippek esetleg?
2019. jún. 15. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Masculan extra long pleasure, szerintem hasonló lehet mint a durex.
2019. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeségre készülsz, kérdező. Nem az első alkalommal kell maximumot nyújtani, mert az a későbbiekben megbosszulja magát, amikor a csaj libidója megmarad, a tied meg látványosan elillan. Egyébként se lesz rá szükség, mert az új kapcsolatok első heteiben egyébként is jellemző a bekanosodás.
2019. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem félnék attól, hogy látványosan csökken a libidóm, az előző kapcsolataimban is én voltam az aktívabb, kezdeményezőbb. Inkább attól tartok, hogy “túl jó” a csaj és gyorstüzelő üzemmódba kapcsolok. Ha sikerülne az első néhány alkalommal egy extra segítséggel, hogy tovább bírjam, vagy ha tovább nem is de gyorsabban ismét készen álljak, akkor később már nem lenne gond. Amint sikerülne hozzászokni, hogy igenis vele szexelek, akkor tudnám tovább húzni. Viszont most az elején kis túlzással a gondolattól elmegyek, hisz sokkal jobban néz ki, mint a korábbi barátnőim.
2019. jún. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!