Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire barnás és milyen nagy, milyen alakú a mellbimbótok?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy halottam, hogy a tini csajsziknak, huszonéveseknek a nemi érés miatt kicsit barnább lesz a mellbimbója és kicsit a punci is bebarnul, főleg a kisajkak.

2019. jún. 15. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és a mellbimbóm csak egy kicsivel barnább mint a mellem. Kb olyan mint az alkarom amit többet sütött a nap mint a mellem.
2019. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek majd kort is írjatok érdekesség képpen.
2019. jún. 15. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz a kérdés nem annyira hozzám szól, mert 35 vagyok, de én is voltam tini. 😊 Kislány korom óta ugyanolyan színű a mellbimbóm. Rózsaszín, mixelve egy kis barnával. De inkább rózsaszín, mint barna. Szóval nálam nem igaz. Eléggé fehér a bőröm egyébként.
2019. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az enyém világos barna, az is volt mindig. nem mondanám nagynak, olyan átlagos méretű. az ajkaim pedig rózsaszínűek. szerintem ez egyén függő.

38N

2019. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem rózsaszín, és odalent is rózsaszín vagyok. Az meg hogy milyen nagy nem tudom, fogalmam sincs mihez kellene viszonyítani, nem tudom milyen az "átlag" :D

18l

2019. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

rózsaszínesbarna, lent barna, mindig ilyen volt mindegyik

30N

2019. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!