Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar egy férfi a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy férfi a párja arcára élvezni? Miért jó az? Lányok, ti hagyjátok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

El lehet ezzel fantáziálni, de úgyis mindenki azzal fog jönni, hogy megalázó a nő számára. Pedig szerintem nem az.


Én régebben elképzeltem ezzel kapcsolatban valamit, de azt ide inkább nem szeretném leírni.

2019. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
En hagynám.. mi van abban? szádba hagyod?
2019. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy teljesen normális kifejeződése a férfi dominanciának, nincs vele semmi baj. Én szájba jobban szeretek élvezni, de néha arcra is szoktam, és a csajomnak semmi problémája nincs ezzel.
2019. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges ezt magyarázni, hogy miért jó vagy sem, mindenki máshogy látja.

Pasi létemre én sosem kértem ilyet, viszont tőlem már kértek, hogy így menjek el.. Szóval embere válogatja.

2019. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Megalázó és gusztustalan.
2019. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
imádom, annyira mocskos N
2019. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én a számba élvezést engedem, de arcra ne menjen. Nem fogom az arcomról, szememből, meg mindenhonnan törölgetni. 18l
2019. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert megalazo (ez még a hülyének is nyilvánvaló) és ha a nő enged valamit ami megalazo az valamiért baromi jó nekik.
2019. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Egyszer (vagy talán kétszer is?) tettem ezt, kíváncsiságból. Többször nem. Maga a cselekmény egyébként izgató látvány számomra, filmekben szeretem nézni, de "elpazarlásnak" érzem, ha nem a testben ér véget, így nem csinálom.

Egyébként a legcsekélyebb mértékig sem dominancia, sem megalázás részemről, bár ez a mantra az itteni strong women commando által, egyszerűen egy gyönyörű női arc olyan, amire rá akarja engedni a férfi a spermiumát, össze akarja érinteni vele. A mellszex is ugyanilyen hátterű, a mellek vizuálisan annyira izgatóak, amire a férfi ejakulálni kíváni, a mellre ráélvezés esetén mégsem mond senki dominanciát, vagy megalázást. Pedig a hely t ugyanaz. Egyszerűen a lány egyik (ha nem a) legszebb, legizgatóbb, vizuálisan leginkább kívánalmat és vágyat keltő pontja az arca.

2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én engedtem mindig

20/L

2019. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!