Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lenne az a három, általad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lenne az a három, általad választott magyar híresség akivel legszívesebben lefeküdnél?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 16:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%

Orosz Barbara

Soma mamagésa

Horváth Éva

2019. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
3? 33 is kevés lenne!
2019. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
#1 Bármiféle rosszindulat nélkül kérdem, ha megengeded, hogy a Somában mit tartasz vonzónak?
2019. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Lola

Nyári Dia

Tóth Andi

2019. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyári Diát és Lolát pont én is akartam írni, de mivel bőven van választék, ezért leírom Szabó Erikát, Kiss Ramónát és Nikát.
2019. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Kiss Ramóna

Iszak Eszti

Nem tudom a nevét, a Nacsa Olivér barátnője

2019. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Palvin Barbara és Harcsa Veronika tuti biztos, a harmadikon gondolkoznom kell...
2019. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Iszak Eszti, Liptai Claudia, Novodomszky Éva
2019. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%

#3: mindent. Kisugárzás, hangja, mellei nagyok, szép a mosolya, az arca. Elég hülye ízlésem van, szinte nem törődöm a testtel, ha szép az arca, már feleségül is venném. Persze ha nem szép, de a teste jó, akkor is megkúrnám, mondjuk azt, hogy alacsonyan van nálam a mérce.

Persze nem tetszik, hogy Soma mamagésa ki tudja, hány pasival volt, míg végül lett férje, már gyerekei is vannak, biztos leállt a régi életformával, pedig minden vágyam lenne, hogy hálhassak vele. De ilyen erővel Horváth Éva életformája se jobb, mert ő is csak modellkedett, aztán hirtelen gyereke lett, Orosz Barbi meg aztán végképp a démon, akinek asszem senkije sincs, család/gyerek sem, ezt most nem tudom, de erre emlékszem.

Szóval beszélhetünk szépségről meg viselkedésről/hozzáállásról/életformáról is. Az alapján, amit mondasz, egyiknek se kéne, hogy bejöjjön, mert nem élnek mintaéletet, mondjuk akkor nem is lennének kelebek. De szépség alapján Soma mamagésa is odateszi magát, nekem bejönnek az ilyen mackós nők is, mert abba van mit pakolni, csak láthatnám végre meztelenül, vagy ne, mert akkor még jobban tetszene.

2019. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
Na, minek magyarázkodok Soma mamagésa miatt, hát annak a Kiss Ramónának, akit írtok, olyan hülye feje van, hogy ápolónőnek se engedném. :D :D :D Más az ízlésünk, hagyjuk.
2019. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!