Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partner és a szülők?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partner és a szülők? (lent)

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok és alaphelyzetben kollégiumban lakom. Viszont most, hogy itt anyát sokkal többet leszek/vagyok itthon (a szüleimmel a szülői házban). A “gond”, hogy összejöttem egy lánnyal, de csak szexkapcsolat van köztünk. Szinte mindig van itthon valaki...

Ti hogy oldanátok meg? Nem lenne kínos, hogy “anya, apa ő az XY jött hozzám” aztán ha rákérdeznének, akkor magyarázni, hogy nem vagyunk együtt de azért valami van.


Voltatok ilyen helyzetben? A koliba menni sajnos nem opció, mert nyárra ki kellett pakolni és egyben költözni is, saját lakásom pedig még nincs. Titokban nem igazán tudom hazahozni, mert annyira nem nagy a házunk, hogy két ember feltűnés nélkül elbújjon.


Szóval, mit tennétek ilyen esetben?

21/F



2019. jún. 16. 01:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Olcsó hotel, vagy ha olyan barátaim vannak akik gyakran visznek fel magukhoz nőt, akkor elkérem tőle a lakást, ha csak alkalmi. Inkább a hotel..
2019. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Nyár van, takarodjatok ki sátorral valami kietlen helyre. Sátrat felállítani nem nagy cucc, mivel nem hosszú távra van, nem kell leszögelni, így feleannyi az idő, mert nemcsak lerakni, hanem felszedni se kell.


És sok ember lenne a helyedben, szóval ne sajnáltasd magad.


28F

2019. jún. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
MÁSODIK, vannak még ilyen elegáns ötleteid..? Nem csoda, hogy csak a faszd vered, ha ilyen sóher sátorcigó mentalitásod van...
2019. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam, szimplán megoldást keresek a kialakult helyzetre. A lány egyébként jönne hozzám, sőt ő inkább arra hajlik, csak nem tudom mi lenne itthon a reakció. Az ilyet mindig sikerült megoldanom a kollégiummal.

A legkényelmesebb persze nekem is az lenne ha jöhetnénk hozzám. Erre esetleg valami jó szöveget, magyarázatot nem tudtok amit szülőknek lehet mondani? Nyilván telibe nem mondanám ki, hogy ő az új “dugópajtim”. Aki vitt már haza így lányt (vagy pasit), hogy adtátok be szülőknek?

2019. jún. 16. 01:17
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
#3: 150+ napja nem maszturbáltam, ha neked sikerül csak 10 nap, szólj.
2019. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#4: Szüleid otthon egész nap? Tanárok? Érdekes. Ha nincsenek otthon nappal, délelőtt 11-kor, akkor akkor kúrjatok.
2019. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tanárok, de nem fix műszakban dolgoznak, így sokat tudnak itthonról is dolgozni. Szóval nincs az, hogy 8-tól 4-ig nem látom őket.
2019. jún. 16. 01:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, felnőtt emberként ez miért probléma. Még ha te lennél a lány, azt egy fokkal problémásabb elmondani a szülőknek hogy csak szexkapcsolatod van, de még úgy sem kéne problémának lennie.

Ha ennyire félsz a reakciójuktól (nem mintha lenne bármi beleszólásuk hogy felnőtt emberként hogy éled az életed) akkor mondjátok azt hogy együtt vagytok, és nem csak szex.

2019. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
O a bnom,xy. Kezet fognak ,bemutatkoznak es mentek tovabb a szobadba.Es mentek tovabb.
2019. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Mond meg nekik h jon a csaj es legyenek szivesek elhuzni valahova egy par orara.
2019. jún. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!