Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a kövér férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövér férfiak miért tartják esélyesnek, hogy vékony nő legyen a párjuk?

Figyelt kérdés
Miért lenne jó egy vékony, szép nőnek kövér férfi mellett lennie?
2019. jún. 16. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megfordítom a kérdést szerinted miért ne próbálkozhatnának? Vannak nők akik a mackós férfiakat szeretik és a köverségnek is vannak fokozatai a ducitól addig amégmár könyvet lehet hajtogatni rajta
2019. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Kizárt dolog... még a csúnyácska lányok is sportos pasikat akarnak maguknak...
2019. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyen párt. De ott a pénz tartotta össze őket.
2019. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
élő példák vagyunk.. a párom kövér és én mások által szépnek mondott..
2019. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
#4 nem lehet túl nagy önbecsülésed.
2019. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem tartom esélyesnek. Sajnos a nők felszínesek. Nekem egy nagyszívű duci kellene, de ők is csak a szépfiúkra buknak.
2019. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
4es vagyok.. azt kívánom, hogy legyél te is ilyen boldog mint mi.. nem olyan szintű dolog ez amit te megértenél..
2019. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egy normális agyú kövér se hiszi hogy vékony nője lesz....szóval te is felejtsd el.


Max ha kő gazdag vagy, mert akkor nem dagadt hanem mackós vagy...

2019. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
A kérdés már önmagában is egy állítás. Rajtam is van felesleg (dolgozom rajta, azaz ellene), de egyáltalán nem nézek ki szarul. Én dagadt csajt nem akarok. Nem kell h kimondottan vékony legyen, de az itt lóg-ott lóg, hurkás, csupa narancsbőrös felpuffadt test engem nem hoz lázba. A kerek pofi viszont az egyik gyengém ^_^
2019. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
#9 vicces, mikor egy dagadéknak nincs önkritikája és neki vékony nő kell😂Én az ilyeneket képen szoktam röhögni, ha odajönnek hozzám.
2019. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!