Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha észrevennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha észrevennétek hogy egy nálatok fiatalabb lány nézi a testeteket, esetleg lepillantana az lágyék részre, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is!
2019. jún. 18. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugy semmi rosszat, megmosolyogtatna
2019. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megnézett. Mit kellene gondolnom? 30/F
2019. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, észre. Azt gondoltam, hogy szívesen megadnám neki, amire (vélhetően) vágyik. 30F
2019. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Megkérdezném, hogy akarja e látni mert szívesen memutatom. Akár kaphat képet is ;)
2019. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki és mondanám hogy nem csak nézheti hanem használhatja is !! ;)

45f

2019. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég feltűnő a dolog és egyértelmű, akkor valszeg viszonoznám. Nézném a melleit és lejjebb is, szerintem tudnék olyan arcot vágni hozzá, hogy levegye, hogy bejön a szitu :D

Ha sokáig folytatódna a dolog, akkor biztosan lenyúlnék "megigazítani" ami a nacimban van, esetleg valahogy jeleznék, hogy kicsit sétálhatnánk valamerre vagy ha épp nincs rá lehetőség akkor valahogy kontaktot cserélni vagy megadni (mail cím, telszám, stb.) hogy ha akarjuk, később el tudjuk érni egymást. (Persze az is lehet, hogy nem lesz belőle semmi)


A helyzetet élveznénk szerintem, csak kérdés, hogy hol vannak a határok. Remélem minimum addig jutnánk, hogy szétnyalom vagy leszopjon :D

29F

2019. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Á.Zoli ***** válasza:
Jó érzéssel tölt el, ha tetszem Neki :)
2019. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18:33-as vagyok. Válaszoltam a kérdésre, nem mellébeszéltem. A válaszom helyessége megkérdőjelezhetetlen, hiszen senki nem tudja nálam jobban, hogy mire gondoltam akkor.


Kérdezem én: Melyik tágseggű vézna buzerátor pontozott le?

2019. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Örülnék neki de nem gondolnám hogy az érdeklődésen túl bármiben is benne lenne, de ha mégis azt is örömmel fogadnám.

35F

2019. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legszívesebben t×rúgna.
2019. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!