Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor először teszem be punciba?

Figyelt kérdés
Sracok, nektek milyen érzés volt az első, meddig bírtátok kb?

2019. jún. 19. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
sosem tudtam elmenni, be kamagráztam magam a biztonság kedvéért :D
2019. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem volt olyan jó érzés mint gondoltam. El se tudtam élvezni, míg a csaj már könyörgött élvezek el. Végül nekem kellett kivernem. A maszti jobb.
2019. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Az első mindenkinek egy pár perce sztori. Annyira felizgulsz az új ingertől, hogy nembírod visszatartani. 22/f
2019. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

bár csak gumival volt de rohadtjó érzés volt még úgyis, kb 12másodpercig tarthatott maximum, akkor voltam 16 éves

22/F

2019. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Gondolj egy gőzölgő pitére!
2019. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

Óvszerrel csináltuk. Nagyon jó érzés volt abba forró, meleg punciba dugni a farkamat. Nagyon klassz érzés volt, hogy a lány örömet akart okozni nekem. Talán 20-30 s-ig bírtam. Az elélvezés a maszturbációhoz képest "leírhatatlan", de legalábbis egy lapon nem említeném.

39F (akkor 38)

2019. jún. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2. Nak sokkal jobb volt mint elsőnek. Aztán igy tovább megjobb lett mindig. Sajnos elparázt az elejét már rajottem felesleges volt.
2019. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem is a fizikai érzés volt a fontos, hanem a tudat, hogy végre dugtam. Na az fenomenális, leírhatatlan. Az első cuminál is éreztem, hogy "áá, végre, leszopott egy lány" Bár tizenévesen még máshogy működik az ember :)
2019. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
92%
Először nem is az érzésre figyeltem mert azon paráztam hogy nehogy valamit rosszul csináljak. Nem is mentem el annyira hamar, kb. 5-10 perc lehetett. Onnantól hogy belejöttem a dologba már nagyon jó volt érezni a csajt.
2019. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
#2. Az első szex persze, még az ügyetlenkedésről szól és nem az a cél, hogy elélvezz azonnal. Sztem nyugodtan adj még egy esélyt a dolognak, másodjára biztos jobban fog menni. És ne görcsölj, ez fontos! Igaz, én még szűz vagyok, de szerintem megér mégegy próbát.
2019. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!