Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy egy küzdősportoló lány megverjen?

Figyelt kérdés
Mazochista vagyok,szeretem a femdomot,jó lenne ha egy küzdősportoló lány -baráti vagy szerelmi keretek közt- megverne.

2019. jún. 19. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat gondolom megfogod magad, odamesz egy ilyen lanyhoz és felszeded. Otthon amikor ketten vagytok pedig elmondod, hogy mi jön be. Ha szerencséd van esetleg neki is bejön, de az is lehet hogy visszautasít véglegesen. Egyebkent miért fő tis, hogy küzdő sportoló lehyen? Én soha nem hasznaltam a szexben a küzdősport van tanultakat:D18L
2019. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

1. lépés: szerezz egy ilyen jóbarátot, szerelmet

2. lépés: kezd el cukkolni és gyengéden letámadni, hogy te úgy is erősebb vagy nála. Ez majd felhúzza és meg akarja mutatni, hogy ő erősebb nálad

2019. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell ahhoz küzdősportoló lány hogy megverjen, szerintem egy átlagos csaj aki dominánsabb, vagy esetleg egy cigány csaj is ugyan úgy megteszi, még lehet jobban is.
2019. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Kettes a második lépés szerintem egy hülyeség :D ha valaki ilyet csinálna velem max otthagynám
2019. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt haverom aki azt kérte konkrétan hogy pofozzam meg izomból, én megtettem neki elég poén volt. :D
2019. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy edzésre!
2019. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekelne férfiként...

Szerintem is menj el valamilyen küzdősportra tanulni, és hátha beleakadsz valakibe.

Vagy esetleg ha szerzel magadnak egy barátnőt, és esetleg őt is érdekli a téma, akkor együtt menjetek el az oktatásra, és együtt is tudtok gyakorolni, ha nem is ott, de otthon.

2019. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én és a barátom is thai boxolunk, sosem merült fel, hogy edzésen kívül bármikor is megüssük egymást, főleg nem szexuális izgalom miatt...persze, edzésen odab*ssza a combost, meg behúzok néh neki, de nem tudnánk bántani a másikat....

17/L

2019. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ha elkezdenék edzésre járni,akkor idővel erős lennék és akkor meg már nem lenne okom félni egy lánytól,így meg az egész elvesztené a varázsát.
2019. jún. 19. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem örülnél neki, ha megvernélek, sőt inkább könyörögnél, hogy hagyjam abba:)

Semmi varázs nincs ebben...és gondolom nem szeretnél törött orrot, vagy bordát. De ha egyszer szembetalálkozunk az utcán, szivesen szétverem a bordáidat;)


8-as voltam

2019. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!