Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok írni maszturbációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni maszturbációs technikákat?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és szeretném feldobni a masztit. Tudtok írni pózokat,technikákat amivel jobb lesz az orgazmus? Légyszí szex játékszereket ne írjatok.

2019. jún. 19. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van pár dolog, amit érdemes kipróbálni, ha még nem tetted.

Használj síkosítót, kicsit más érzés lesz.

Pózokat is váltogathatsz, kereshetsz neten is, próbáld ki fekve, hason, oldalt, én néha szoktam gyertyában is, ilyenkor célozhatsz az arcodra, szádba, ha érdekel ez a részre.

Próbálkozhatsz visszatartani ez élevezést, állj le, ha közel jársz, majd kezdd el újra. És ezt egy párszor. Nagyobbat fogsz durranni a végén.

Megpróbálhatod a prosztatádat is izgatni. Ennek külön tudománya van, olvass utána.

Vagy, bár nem kérted, de csinálhatsz műpuncit is magadnak otthoni eszközökből. Én egy gumikesztyűt szoktam törölközőbe csavarni, nyomok bele síkosítót, és megdugom.

2019. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiába nem kérsz játékszert, de a Fleshlight csodákra képes.
2020. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!