Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az exem miatt nincs erekcióm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miatt nincs erekcióm?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, igazából én mondtam ki a végét, eléggé csúnyán összevesztünk és ő mindenfélét a fejemhez vágott, amiért persze utólag bocsánatot is kért, de valahogy nem tudtam teljesen túltenni magamat azon amit mondott.

Sosem voltam az a péniszméretért aggódó pasi, és a szexben is minden rendben ment. De az exem a szakítás után azt mondta, hogy egy gyökér vagyok aki dugni sem tud, és amúgy is mit gondolok én, kinek lesz elég a farkam, egy nőt sem fogok tudni majd kielégíteni ezzel a mérettel, ő a helyembe inkább nem is merne csajozni mert úgyis kudarc lesz belőle, illetve, hogy jobban járnék ha pasikkal ismerkednék mert ha ők dugnak meg engem akkor ott legalább nem számít a méretem.

Nagyon rosszul esett minden, de nagyon csalódott és mérges volt, betudtam a tehetetlenségének.


Összességében nem sokáig zavart ez mert szánalmasnak gondoltam az egészet, aztán elkezdtem csajozni de nem feküdtem le egyetlen lánnyal sem, most viszont kb egy hónapja megismertem egy nagyon kedves lányt, randiztunk, és jól érezzük magunkat, le is feküdtünk volna.. vagyis, hát legalább petting lett volna, de nekem nem állt fel, egyszerűen nem tudom mi történt, sosem volt még ilyen korábban, de azóta ezen kattogok, a lányra sem mertem igazán írni azóta, mert elég cikinek érzem magam emiatt, és félek, hogy félreértené, pedig nagyon izgat és szexi lány.

Tényleg igaza volt az exemnek, itt cseng minden mondata a fülemben, elég gáznak érzem most magam.



2019. jún. 19. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezt vagy megbeszéled ezzel a kedves lánnyal és ez segíthet továbblépni, vagy egy szexuálpszichológus.
2019. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Szard le, mit mondott, csak fájdalmat akart okozni.
2019. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy igaza volt az exednek. Ez egy tipikus bosszú dumának hangzik, mivel te szakítottál ezek szerint végülis vele. Azt nem tudom, hogy mennyire lehetsz jó az ágyban, de a szexuális kultúrán lehet fejleszteni, te is tudod, továbbá úgyis minden új partnerrel részben újra kell tanulni, hogy az illetőnek mi jön be és mi nem. Ami a méreteidet illeti, nem írtad le számszerűen, de ha nem 12 alatt van, akkor kizárt, hogy ezzel gond lenne, és egy nőt továbbra is ki lehet elégíteni más úton-módon.

Szerintem pontosan az a baj, hogy az exed annyira elültette a bogarat a füledben, hogy egyfajta "önbeteljesítő jóslat" vált belőle. Azért nem megy, mert pszichésen nem vagy rendben ezen a téren.

Amúgy én nő vagyok, és a párommal pontosan valami hasonlót művelt az exe. Egy jó darabig ő is elég bizonytalan volt emiatt magában, de szerencsére jó a kommunikációnk, így sikerült túllépnie ezen. Sajnos ezek a gátlások, amiket mások ültetnek belénk, elég komoly problémát tudnak okozni pszichésen, ami, mint látszik, kihat fizikailag is.

Azt tanácsolnám neked, hogy amennyiben az új választottad egy rendes, megértő lánynak ismerted meg, akkor mondd el neki, hogy mi a gondod. Az biztosan nem megoldás, hogy struccpolitikát fojtatsz és ezután kerülöd, meg nem mersz ráírni. Okos lány hallott már olyanról is, hogy egy férfi be tud csődölni, ha nagyon akar teljesíteni. De ha nem tudja, hogy mi a helyzet, akkor ez az ő önbizalmára is nagyon pusztító tud lenni, mert lehet, azt hiszi, hogy ő nem elég kívánatos neked.

Szóval szerintem beszélj vele őszintén, és verd ki a fejedből a sok hülyeséget, amit az exed hagyott neked ajándékba.

2019. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*folytatsz
2019. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

" Ezt vagy megbeszéled ezzel a kedves lánnyal és ez segíthet továbblépni,"

Istenem az igazi papucs.


Most egy olyna emberrel mi a f@$zt beszélsz, aki szerint a kis f@$z miatt inkább ne keressen senkit....


Ezt az embert le kell törölni a föld színéről, ez egy kártékony, empátia nélküli parazita a kedves bolygónkon.



Nyilván ha kicsi pénisz van, ezzel nem tudsz mit tenni. De tudsz kompenzálni: edzel, okosabb leszel, jobb partner leszel és a többi.

2019. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Ezeket csak azért mondta ,hogy meg bántson vele. Tudod egy nő, oda rúg ahol a legjobban fáj

És sokszor a szavak jobban fájnak mint a fizikai fájdalom.

26N

2019. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok.

Szerintem az első válaszoló nem az exemre célzott, de lehet tévedek.

Persze ő már bocsánatot kért azért amit mondott, persze ettől ez nem sokat segít..


Igazad van hármas, külön köszönöm a válaszod!

Igen én is tudom, hogy beszélnem kell vele, csak nem szerettem volna ezzel terhelni, de azt sem akarom, hogy miattam azt gondolja, hogy ne lenne kívánatos, vagy ilyesmi.


Az exemnek is volt orgazmusa miközben szexeltünk. De miután a fejemhez vágta ezeket a szakításkor akkor utólag azt gondoltam, hogy biztos csak megjátszotta és tényleg nem voltam neki elég.

Egyébként lehetséges igaza van, mert valóban nem nagy méret, azóta már többször is megmértem és 13 centi.

2019. jún. 19. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

"Igen én is tudom, hogy beszélnem kell vele, csak nem szerettem volna ezzel terhelni, de azt sem akarom, hogy miattam azt gondolja, hogy ne lenne kívánatos, vagy ilyesmi."


Ez az igazi balpénisz mentalitás. Wtf még te akarsz beszélni vele arról, amiről nem tehetsz ő meg lefikázta?


Mi a fene baj van az agyaddal?

2019. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ezt így magadra vetted? Emberek sokszor mindenfélének elhordják a másikat, amikor szétmennek.
2019. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
8# Fogd már fel, hogy nem az exével akar beszélni, hanem egy újonnan megismert lánnyal, aki nem mondott rá semmi rosszat.
2019. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!