Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért kelthette fel az érdeklő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kelthette fel az érdeklődésemet a BDSM, mert kiskoromban vertek a lányok?

Figyelt kérdés

Általános iskola 6.osztályban az osztályfőnök nem engedte,hogy az mellett üljünk aki mellett akarunk,fiú mellett csak lány ülhetett,lány mellett fiú.

Kaptam egy lány padtársat,aki késöbb elkezdett piszkálni és csapkodni is.Ha rossz voltam,fogta a vonalzóját és rácsapott vele a kezemre.

Aztán volt,hogy én magam cukkoltam,hogy kapjam meg a büntetésem.

Félévkor újabb ültetés volt,akkor egy másik lány mellé ültettek,de az is szeretett megcsapkodni és szóban bántani.

Akkoriban utáltam őket,de kb 18 éves koromtól elkezdtem vonzódni a BDSM-hez és a dominákhoz.



2019. jún. 19. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van köze a kettőnek egymáshoz
2019. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Én fordítva vagyok sok kellemetlenségen mentem át suli otthon is d bennem mega nők iránti gátlásos érdektelenség lett úrrá a vonzalamaim tárgyai aok a 14-18 éves lányok akik még kevésbé romlottak az afeletiek érdektelenek számomra s inkább undi de ki hogy él meg
2019. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!