Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok olyan lànyokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lànyokat akik kifejezetten szeretik az idõsebb férfiakat? 37/F

Figyelt kérdés
Izgatò az a gondolat,hogy egy fiatal lànnyal vagyok együtt.

2019. jún. 19. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Ez engem is érdekelne ??

45f

2019. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Oké, húztam egy sorszámot, pedig még csak harminc vagyok
2019. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Bárhol össze lehet velük futni, sose tudni előre. Nekem 1-2-szer sikerült is beléjük botlani. Jó lenne megint. :D 40+
2019. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt:)

18l

2019. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatal?
2019. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15 évestől 20 évesig
2019. jún. 19. 23:48
 7/14 anonim válasza:
54%
Mori2 vagy instant pl. Legyen jo kocsid, oltozz ugy, hogy kelloen gazdag uzletember benyomast keltsd es legyel brutal ego, de vegig ereztesd vele, hogy o izig verig no, te meg egy dominans alfahim vagy. Nem azt mondom, hogy zako meg minden, inkabb a kevesebb neha tobb. Semmi oriasi markalogo meg tucatmarka mint a retro. Keruld a hamisitvany cuccokat, mert kiszagoljak. Apro logo, nagyobb arcedula. Igy latjak, hogy sikerrs vagy az uzletben, van egyeniseged, tehat nekik is ez jar vagyis figyelem, kenyeztetes meg minden habos babos szarsag, ami addig tart, amig te akarod. Ha baratnokkel van, nekik is lehet korlatozottan bokolni, mert igy konnyebb a szimpatiajat elnyerni, hiszen ezzel “befogadnak” - ertekesebb leszel, igy biztos nem koptat le. Ha srac haverokkal van, akkor celszeru haverkodni, de veluk tavolsagtartoan. Nekem gyakran sikerul igy.
2019. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem van egy pasi ismerősöm aki 44 éves és a 15-20 évesekre bukik :(
2019. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, mondjuk bulik kilőve mert ritkán van annyi időm és nem Magyarországon élek, és azért 18 tól felfelé de a 25 sem idős nekem..
2019. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát erre nincs általános recept, keresni kell a társaságukat és hátha. Nekem nagy szrencsém volt, a lányom két osztálytársnőjét is sikerült meghúzni, (17, és 18 évesek, az egyikkel még most is összejárunk néha). Megdöbbentett, hogy milyen kevés kellett hozzá, pusztán csak szépen beszéltem velük, udvaroltam, dicsértem, bókoltam, nőként bántam velük, tehát csupa olyasmi amit a mostani srácoktól nem nagyon kapnak meg, pedig az ilyen korú lányok értelmesebbje nagyon is igényelné. Egyik sem volt szűz, de egymástól függetlenül, mindkettő elolvadt, hogy ők még ennyi dédelgetést gyengédséget, odafigyelést az ágyban nem kaptak... szóval egy kis energiabefektetéssel azért el lehet érni elég sok mindent. 45/F
2019. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!