Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vagytok megelégedve a popsitokkal úgy általában, valamint szerettek e pucsítani?

Figyelt kérdés
Kitárulkozni, hogy jól szemügyre vegye a a partneretek a popsitok formáját, a popsilyikatok mennyire feszélyező érzés nektek?
2019. jún. 19. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a fenekemet, gyerekként sokszor csúfoltak, hogy milyen nagy de mára divatba jött a nagy kerek fenék. Szeretek pózolni vele, kinyomni ha fekszem pl, pucsítani különösen de leginkább itthon, nyilvánosan szégyenlős vagyok meg család mellett eleve ízléstelen pucsítgatni. :D A férjem szerint a lyuk is csinos. A kutyát nagyon szereti velem meg a fordított lovaglót, megőrül a popsimért.
2019. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig nem szerettem a fenekemet, mert olyan semmilyen volt, de mikor elkezdtem röpizni, szépen formálódott. Ma már szép feszes, kerek, szóval imádom. Nem nagyon feszélyez ha ki kell tárulkoznom, olyan semleges érzés. Nem zavar, de nem is izgat fel
2019. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira megelégedve a popsimmal. Még dolgoznom kell rajta h még formásabb legyen :)


Pucsítani? max szex közben doggyban pucsítok. Amúgy h csak megnézzék a popsimat nem szoktam pucsítani.


L

2019. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve vele, engem is csúfoltak hogy nagy, most meg pár akkori osztálytársam azért titkon örülne ha ilyen feneke lenne

Persze dolgoztam is rá, jártam edzőterembe ahol nekem minden nap lábnap és popsi volt 😂

20/L

2019. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokáig nagyon nem voltam vele megelégedve de amiota elkezdtem ra edzeni azota egesz szep eredmenyt ertem el.
2019. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a popsim kiemelni, mert hát... nem kicsi és büszkének kell lenni rá.:D

De pucsítani csak itthon szoktam, csendes magányomban, amikor masztizom. Meg szexnél ugye kutyában. Ennyi.:D

2019. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!