Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Kérlek őszintén!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Kérlek őszintén! Nem farok, de hosszú lesz. Túlgondolom? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aki számomra fontos vagy számít (általában úgy az emberek 90%-a), azoktól csupa pozitív visszajelzést, rengeteg kedvességet és szeretetet kapok az életben. Ez nagyon jól esik, szóval ezek szerint valamiben mégiscsak jó lehetek...

Viszont. Vicc az, hogy viszonylag későn vesztettem el, 22 évesen. Egy prostihoz mentem, miután 2 barátnőm is azért szakított velem, mert nem feküdtem le velük. Mert szégyellős voltam (de csak én tudom az okát). Amikor a prosti csaj is kedves volt és dicsérte a szerszámom is, akkor lett egy kis önbizalmam.

Utána lett végre barátnőm, szexelgettünk és akkor tényleg sok önbizalmat adott. Persze szakítottunk pár év után... utána a szakítás miatt eléggé padlóra kerültem lelkileg, de a munkatársaim, ismerőseim csajok mindig rettentő kedvesek voltak velem (valszeg lehetett volna komolyabb többjükkel is). De valahogy a szakítások miatt inkább csak ilyen prosti-szerűséghez jártam néhányszor. Nem olyanhoz aki igazi, "hivatásos". Figyeltem hónapokig a hirdetéseket és csak olyanhoz mentem akit soha sehol nem láttam előtte (+ más alapján is szűrtem). Ilyen mondjuk évente volt 3 és ők olyanok voltak, hogy utána és azóta sem láttam soha többet a "hirdetésüket".


Hogy mindezt miért csináltam? Mert önbizalmat akartam szerezni. Miért? Pedig szinte csak kedvességet és szeretetet kapok a mindennapjaimban... jó kérdés ugye? Azért, mert pattanásos vagyok. Nem nagyon, de szokatlan nekem mert nem mindig és néha elhiszem, hogy végre vége. Sajnos az a helyzet, hogy valami hülye kajára érzékeny vagyok és 8 évet jártam dokihoz de egyik sem képes megmondani pontosan mire, csak találgatnak. Ráadásul magasabb vagyok és nem gyúrok, kövér sem vagyok... a doki szerint teljesen normális a testalkatom, de sokak szerint "vézna". Ebbe már lelkileg eléggé belefáradtam. Ez persze a mindennapjaimban nem látszik, csak a magánéletemre nyomja rá a bélyeget mert ha ismerkedem is, van egy kő kemény határ, ahonnan nincs tovább. Egyszerűen hiába jönnek a kedves szavak akár szex közben akár csak úgy, valamiért úgy érzem, ez hazugság.

Vannak vágyaim és valószínű, hogy emiatt nem fogom tudni valóra váltani. Szerintetek túlaggódom? Szerintem a mai világban van miért aggódnom, ahol szinte minden a tökéletes külső hajszolásáról szól.


Köszi ha válaszolsz.

29 vagyok ha ez valamit számít


2019. jún. 19. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Összességében szerencsés pasi vagy. Ahogy te is utaltál rá. És ez hatalmas mázli. A falak viszont benned vannak, azokat csak te tudod lerombolni :)

Ilyen a mai világ. Média, internet, tökéletes emberek, filterek, sminkáradat. Felesleges azt hinni hogy ez mind számít, mert NEM! Nem kell tökéletesnek lennie egyik nemnek sem. Inkább nyitottnak, érdeklődőnek. Na ez már a nehezebbik fele. :)

2019. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 oké, hogy ezt te így gondolod. Egyébként valószínűleg én is. De honnan tudom, hogy aki az utcán szembe jön, pontosan hogy látja ezt?


Eleinte azt gondoltam, hogy az ilyen cicababák tényleg csak a külsőre hajtanak, a pénzre, az egzisztenciára, stb... de nem teljesen így van, mert személyesen is ismerek párat és van köztük számomra meglepően normális is. Egyik vágyam az volt, hogy egy ilyen "tökéletes" testű nőt megkapjak. Megvolt, deeee meglepően unalmas volt :D


Szóval igen... valószínűleg számomra a természetes, az őszinte, a kíváncsi, érdeklődő és intelligens a tökéletes. És az ilyet külső alapján nehéz megtalálni (talán vannak rá utaló jelek). Ráadásul sok ilyen lány zárkózott valeszeg azért mert ők is tisztában vannak vele, hogy nem követik a mainstream trendeket, nincsenek ott minden buliban, nem járnak inni minden héten és nem az a legfontosabb elfoglaltságuk, hogy jövő héten milyen legyen a műköröm. Emiatt ők is lehetnek zárkózottak, mert részben joggal hihetik azt, hogy a pasik nagy részének csak a fent felsoroltak kellenek. Szóval inkább elbújnak. Pedig biztosan nekik is vannak vágyaik és valószínűleg sokkal inkább képesek kifejezni és megélni azokat, mint egy "mű" lány. Na de hol is vannak ők?


Bocs a hosszú monológért :D

2019. jún. 19. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Engedd meg, hogy megjegyezzem (az írásodból így jött le) hogy egy nagyon aranyos, szerethető ember lehetsz.

És ahogy leszűrtem másoktól is kapsz efelől megerősítést. Ami jó.

Én sem vagyok magammal megelégedve. Szerintem olyan ember nincs is,aki teljes mértékben elégedett magával.

Szerintem az sem baj, ha szexuális szolgáltatást vettél igénybe, főleg ha bizonyos szempontok alapján szűrted is őket.

De csak azért mert pattanásos vagy, ne legyenek gátlásaid semmilyen téren.

Aki szeret, az el fog fogadni hidd el.

Nem más nem tud elfogadni/szeretni hanem te saját magadat nem tudod, ami viszont baj.

Falat húzol magad köré, nem tudod levetkőzni a gátlásaidat és ezért te a szép és őszinte szavakat hazugságként éled meg. Próbálj erre máshogy tekinteni.

Legyen ez a te szexepiled. Fogadd el magad, barátkozz magaddal.

Nézz a tükörbe és dicsérd meg magad minden nap valamiért. Mert jó a hajad, szép a mosolyod, ügyes vagy valamiben, jólelkű vagy, megbízható stb.

Nekem pl ilyen kis vámpír fogam van, ami ellen már tenni sem lehet, mert tolná a többit ha fogszabis lennék.

Sokáig nem mertem mosolyogni.

És tudod mit? Már nem bánom, sőt.

Úgy érzem így vagyok én. Ez vagyok én.

És még tudod mit? Imádják a pasik 😄

Soha egy rossz szót nem kaptam miatta.

Soha ne engedj a külső vagy akár belső nyomásnak. Ez vagy te.

Próbálj ezzel kibékülni és szeretni magad, és ne érdekeljen már ez az instavilág.

Nem minden arany ami fénylik.

20/L

2019. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

"Nem farok, de hosszú lesz."

LOL.

2019. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Késő van és nem fog az agyam rendesen, de legjobb tudásom szerint válaszolok Neked, kedves Kérdező! Rövid leszek és tömör, de ez ne zavarjon meg Téged, csak nagyon álmos vagyok (de nem bírok továbblapozni a kérdéseden). :)

Ahogy korábban írták, sajnos ilyen a mai világ. Mindenki a külsőségekre megy, DE vannak kivételek. Értékes embernek tűnsz, aki más mint a többi, ezért érzed magad egyedül, kiszolgáltatottnak, meg nem értettnek.

Nem vicc hogy későn vesztetted el, hisz nem vesztetted el későn. Prostival, na és? Nem látom a problémát. Te így döntöttél, ez kellett neked akkor, akkor ez volt a legjobb döntés amit akkor meghozhattál. Tanultál belőle, több lett az önbizalmad? Igen! Akkor már megérte!

Önbizalmat ne a szexből akarj meríteni. Akarom mondani ne csak a szexből. Helyre kéne tenned magadban a dolgokat, ez most a legfontosabb. Szánj magadra időt. Gondolkodj el azon, hogy ki vagy, és mit akarsz az életben. Eszedbejutnak célok? Írd le őket. Minden nap tegyél valamit a kitűzött cél elérésének érdekében, mégha valami apró dolgot is teszel, vagy maga a cél az apró. A lényeg, hogy tegyél valamit a fejlődésed érdekében. Ahogy szépen lassan haladsz ezen az úton, az önfejlesztés útján, egyszer csak észreveszed, hogy több önbizalmad van, mint mikor elkezdted. Majd eljutsz arra a szintre mikor naponta többször kicsattantsz az örömtől eme apró, de annál erősebb önbizalomlöketektől.

A pattanás nem probléma. Én kifejezetten szerettem a volt párom arcát aknésan. Fogalmam sincs miért, de olyan különlegessé tette. És igen elmondhatnám, hogy aki szeret azt nem fogja zavarni, de előbb ezt az embert meg kéne találni, ami lássuk be borzalmasan nehéz meló még aktív keresés mellett is.

Mindeközben kipattant a szemem, ha már így állunk akkor írok még neked.

Ott tartottam, hogy a pattanás nem gond :) De ha téged mindenképp zavar, akkor radírozd gyakran az arcod, esetleg 3 havonta járj kozmetikushoz. Nekem is ezek segített a pattanások eltűntetésében, habár nincs annyi tapasztalatom benne mint neked, hisz még csak 20 vagyok.

Egy kis tipp: írd fel minden nap, hogy mit ettél és mikor, plusz írd mellé milyen a bőröd állapota. Ha egyszer meglátsz magadon patit, akkor visszanézed mit ettél aznap. Amire gyanakodsz, másnap egyél belőle az első étkezésednél. Ha kipattogsz, megvan a ludas :) Könnyen ki fogod bírni tapasztalni, ha fontos neked ez, és érdekel annyira hogy foglalkozz vele.

Belefáradtál abba, hogy véznának tartanak? Kit érdekel? Őszintén! Érdekel téged? Miért? Valami nem tetszik a külsődön? Akkor változtass. Ha pedig megfelel a külsőd magadnak, akkor egyszerűen lépj tovább ezeken a kritikákon. A szeretet amit feléd sugallnak nem mindig igaz, az írásképed alapján sikeres / kinda sikeres ember lehetsz, DE a gyűlölet pont ebből is fakadhat. Ahogyan a szeretet, úgy az utálat is tud hamis lenni. Ez az irigységből eredeztethető.

Szerintem nem aggódod túl a témát:) Ez egy borzalmasan fontos dolog, sőt talán nem mondok sokat azzal, hogy ez a LEGFONTOSABB amit mindenképp meg kell oldj saját magadban ahhoz, hogy mentálisan egészséges, boldog ember legyél. Rendben kell legyél saját magaddal. SOHA nem ciki segítséget kérni másoktól, akár itt gyakorikérdéseken is.


Hogy miért írom ezt ennyire biztosan? Én sem bízok az emberekben, én is önbizalomhiánnyal küszködök. De amint látod, elindultam az úton. Ha szeretnél beszélgetni, üzenetben megtalálsz.


Remélem tudtam segíteni.

2019. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elég deep vagyok tudom, fogjuk az álmosságra :D
2019. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!