Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire izgat fel egy szexuális kaland egy vadidegen sráccal?

Figyelt kérdés
Ténylegesen arra gondolok, hogy nevek nélkül, mindenféle részletekbe való bocsátkozás nélkül élve a pillanatnak és a mának, tudván, hogy többet nem is látjátok egymást egy "egy éjszakás" kaland mennyire izgató a számotokra?

2019. jún. 20. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
lányok privi 29/F
2019. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez számomra egyáltalán nem az. Nekem szükségem van érzelmi kapcsolatra és stabilitásra.
2019. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el bácsi, a nők ilyenbe sose mennének bele
2019. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Egy extra jó kinézetű, 10/10 pasival izgatna maga a gondolat, de ez nem azt jelenti, hogy való életben bele is mennék. 20L
2019. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
engem izgat :D
2019. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit sem izgat fel. Nekem a szexhez egy kicsit ki kell ismernem a pasit, h tudjak benne bízni, és tudjuk élvezni a szexet.
2019. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy pasi jól néz ki, akkor simán benne vagyok az egyéjszakásba. Nekem nem kellenek érzelmek mindig a szexhez, a testem úgyis reagál ha bejön neki a pasi.
2019. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Baromi gáz...

21L

2019. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Mivel 10 feletti priváttal árasztottak el, nem fogok mindenkinek külön válaszolgatni, leírom ide milyen nekem a 10/10 pasi:

Legalább 175 magas, kisportolt, de nem nagyon izmos, inkább szálkás, lapos has, keskeny derék, stb. Sötét haj, sötét szem, borostás, szép fogak, enyhén szőrös test, eres karok és kezfej. És nagyon jóképű. Kb ennyi 😊

2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 orton ***** válasza:
80%

És amelyik nő itt az egy éjszakásra gondol, az is úgy érti hogy szex előtt kell személyes flört 1-2 óra minimum. Nekem ez a személyes tapasztalatom.


És mint férfi nekem is elvárás. Ha megszólal a csaj és 5 kapa kilóg a szájából, én nem akarnék vele 2 menet között beszélgetni, vagy reggel, bármilyen jó is az ágyban és bármilyen gyönyörű. Túl nagy a merítési lehetőség hogy nőt kapjak, hogy így elpazaroljam egy estém egy ilyen élményre.


Netről meg tuti nincs látatlanban találkozás és szex, nem is lehetséges. Mindig van előtte kommunikáció.

2019. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!