Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lehet a szex 200 kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet a szex 200 kg feletti nővel? Milyen pozíciókat kedvelnek, mit szeretnek a legjobban?

Figyelt kérdés
Nagy álmom,vágyam ekkora hölggyel ágyba bújni,és kíváncsi vagyok,mit szeretnek,mivel lehet boldoggá tenni őket. Aki gyűlöli a kövér nőket,kérem ne írjon gúnyos megjegyzéseket.

2019. jún. 21. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem rövid vagy legalábbis a férfi fog többet dolgozni egy 200 vagy a feletti test nem túl fitt volt nagyon kövér ismerősöm és elmondta hogy már attól lefárad hogy megtesz 15 métert az autóhoz persze nem esik össze csak megérzi
2019. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
160kg volt a max. Imádtam, én is bevállalnék 200feletti csajt.
2019. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Volt itt egy csaj sbbw azt hiszem igy kell írni vele nem jött össze ?


En a száz kilómmal izzadok mint állat ebben a melegben.

Ha valaki ekkora mint akire vágysz nem tudom mi kepzelhető el vele szexben, vagy akar csak egy sima sétában is .

Nem gúnyosan irtam, caak a nyár megterhelő,

2019. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
A rotációs kapa pózt szeretik nagyon, miközben fing a pasi, mint egy traktor.
2019. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok de szamomra biztos nagyon visszataszito lenne es elmenyben szegenyes
2019. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találkoztam itt ssbbw lánnyal. Az ssbbw a nagyon kövér angol rövidítése. Amerikában rengeteg van,nálunk sajnos szégyen,ha egy nő kövér. Pedig emberileg lehet,hogy különb,mint egy jó alakú.Ráadásul számomra vonzóbb is.
2019. jún. 21. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Mielőtt aláfekszel, azért köss egy biztosítást!
2019. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én komoly párkapcsolat céljából szeretnék ismerkedni extrémen túlsúlyos nővel. 24/F
2021. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Facebookon van BBW around the world oldal..

Ott van szép számmal ilyen magyar csaj 100+ tól..

2021. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 és szerinted mit érek azzal, hogy 1 oldal feltölt képeket? Attól még nem lesz egyikkel sem komoly kapcsolat... #8 voltam.
2021. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!