Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Milyen jelzesekbol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen jelzesekbol vennetek eszre hogy tetszetek egy lanynak? Ami nem nyomulos, es nem is feltetlen megy oda beszelgetni magatol, de eszreveszitek rajta hogy vonzodik hozzatok

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Irjatok kort is! Plusz erdekel a nok velemenye is, hogy ti hogy szoktatok ezt a ferfiak tudtara adni :)
2019. jún. 21. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van, nehogy megmozdulj, vagy megszólalj, inkább rejtjelezz, hátha gondolatolvasó a srác.
2019. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ha rámnéz a szemébe nézek és mosolygok.

Egyébként meg volt nem egyszer hogy odamentem és érdeklődtem iránta..

2019. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Á.Zoli ***** válasza:
Rajtam felejtett tekintetből, ami után tudatosan kissé zavart viselkedést produkálsz, amiért megláttam, hogy engem nézel... :)
2019. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tartós szemkontaktus
2019. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy rám néz, a viselkedéséből, megjegyzéseiből, ahogy a testével kommunikál.
2019. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha leszopott orvul akkor kezdek gyanakodni.....
2019. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!