Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lábfétisest szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lábfétisest szexuálisan izgat a láb látványa, akkor neki egy mezítlábas vagy nyitott szandálos nő látványa olyan, mint átlagosnak, ha félmeztelen nőt látna?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát kb.

Viszont van, hogy csak azért nézem meg, mert kíváncsi vagyok milyen lába van.

Tehát nem feltétlenül kell azt gondolni, hogy rögtön megy a nyáladzás.

2019. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan..
2019. jún. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra a mezítlábas tuti K.O., a klumpás betalál, a nyitott szandálos csak izgató. Mivel én teljesen rá vagyok kattanva a női lábfejekre, így sokkal izgatóbb, mint egy félmeztelen nő látványa.
2019. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha tegyük fel egy nő felajánlaná, hogy megmutat magából egy testrészt, és akármit választhatnék, az tutira a láb lenne. Ettől függetlenül ez nem azt jelenti, hogy képtelen lennék ráizgulni a mellekre vagy a puncira, de az nekem élesben kell, tehát akkor már legyen szeretkezés, szex, csak úgy megy, viszont ami puszta látványra is felizgat, az a lábak.
2019. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimplán csak nem küldök idegeneknek ilyenek képeket
2020. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár fontos az is, hogy tetsszen nekem amúgy is külsőre, onnantól jöhet a mezítlábas (akár papuccsal, szandállal együtt) lábának a látványa.

Ugyanakkor nálam ez fordítva is igaz, mert a saját mezítlábas lábfejemért is odavagyok, és szeretek lányok előtt úgy lenni, ugyancsak akár szandálban, papucsban is. Persze ahol lehet teljesen mezítlábazni, akkor úgy, és azt is szeretem, ha a talpamat is látják.

2023. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!