Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miért fizetnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért fizetnétek férfinak?

Figyelt kérdés

Szexért? Gyengédségért? Vagy mert jobb pasira vágytok, mint ami össze szokott jönni? Szüzesség-elvétel?


Ti milyen okból vennétek igénybe fizetős (erotikus) szolgáltatást férfitól? Mit szeretnétek tőle? Próbáltátok már? Miért nem volt jó ingyenes pasival?



Valakinek tapasztalat?



2019. jún. 22. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Semmiért.
2019. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Elgondolkoztam rajta néha, de aztán dobtam az ötletet.

Egy kis gyengédségre, cirógatásra és nyalásra vágytam, de rájöttem, hogy megjátszva nem lenne jó.

2019. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A korotokat odaírnátok még? Pontozok cserébe
2019. jún. 22. 22:02
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Idos, tehetos noket kerdezz.
2019. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Első biztos vagy te ebben? Hívtál már villanyszerelőt, vizest, gázost stb? :D Ételfutár? :D
2019. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

@Drek

Igen. Semmi ilyesmi nem volt😄

2019. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

27N


#2

2019. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én ugyan nem vagyok csaj, de megvan a véleményem a dologról. Kb. annyit érhet, mint a fizetős masszőr vagy pszichológus. Az soha nem lesz olyan érzelmekkel teli, mint ha olyasvalakivel teheted meg, akivel szeretitek egymást. Én legalább is nem tudom elképzelni, hogy egy fizetős férfi tonnaszámra tápláljon mély érzelmeket a legkülönfélébb nők iránt. Anélkül meg csajok nem az igazi. Ha ezt én férfiként ki tudom mondani, akkor gondoljatok bele, hogy van benne igazság. Inkább keresni kell egy normális partnert (nem irreális elvárásokkal), aki lehet, hogy tetőtől-talpig átmasszíroz érzékien egy fáradt nap után, vagy amit csak el lehet képzelni.
2019. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
22:15-ös, nyilván a pasik se azért fizetnek ilyesmiért, mert olyan könnyen alakul nekik párkapcsolat olyannal akit szeretnek. Másrészt a gyengéd talp (meg egyéb) masszázst a masszőr is meg tudja adni (az igazi masszőr is)
2019. jún. 22. 22:21
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Minek fizetnék ha ingyen is kaphatok pasit?
2019. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!