Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet olyan orgazmus, aminek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan orgazmus, aminek rosszullét/ájulás a vége?

Figyelt kérdés

Történt veletek ilyen vagy hasonló?

Milyen volt? Akkora brtál, annyira jó orgazmus volt? Vagy inkább rossz emlék?

19l



2019. jún. 23. 11:18
 1/7 StevenUp ***** válasza:
61%
Olyan volt hogy orgazmus pillanatában úgy leesett a vércukrom mintha a napon álltam volna fel napig éhgyomorra
2019. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az exemmel kutyában csináltuk. Végül annyira durva orgazmusom volt, hogy mikor elélveztem, nem bírtam tartani a testemet, és a karom "összecsuklott". Kb egy 10 másodpercig nem láttam, meg azt hittem el fogok ájulni, de utána teljesen jól lettem. Nem rossz emlékként fogom fel, a mai napig nevetek egy jót rajta.
2019. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Egy rosszullét nem jó emlek.

Egy félájult, zsibbadt állapot az lehet az.

2019. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Én voltam olyan lánnyal, aki orgazmus után rendszeresen elájult, tudta is magáról. Nem csak szinlelt, mert próbáltam megmérni a vérnyomását ájultan (orvosost játszottunk előtte, kéznél volt a mérő), de nem lehetett.
2019. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosógép tetejére ültettem a nejem és úgy dugtam. Elájult a végén úgy kellett fellocsolnom
2019. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni egy egy durvább menet után, hogy amikor felülök, felállok akkor émelygek egy kicsit vagy nem is tudom mi erre a megfelelő kifejezés, olyan zsibbadt érzés. De elmúlik pàr másodperc után.
2019. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, szédültem, zsongott az agyam, nem bírtam felállni az ágyból. Pár percig tartott, de még órákkal később is kótyagos voltam :/ számomra ez inkább kellemetlen volt. Ritkán van ilyen, és olyan szex előzi meg, hogy sokáig vagyok abban az állapotban, hogy kb két lökés kell az orgazmushoz, tehát ez az állapot sokáig van fent, hogy mindjárt - mindjárt...
2019. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!