Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prostituáltra nem áll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituáltra nem áll fel az ugye normális?

Figyelt kérdés

3 éve vége lett egy hosszútávú kapcsolatomnak, azóta egyedül élek. Haverjaim jófejségből szülinapomon "megleptek" egy nagyon csinos hölggyel.


Hát gondoltam jól van ezt is ki lehet egyszer próbálni, de még csak fel sem állt. Annak ellenére hogy tényleg egy istennő kinézetű, tökéletes testű luxus lány volt az. Végtelenül kedves meg minden.


De annyira nem volt természetes és spontán ez az egész helyzet, hogy egyszer csak ott van egy nő akinek csak a nevét tudom, és hogy na akkor most szexeljünk.


A haverjaim néztek hogy mi van?


Próbáltam elmagyarázni hogy még egy egyéjszakás kalandban is vannak érzelmek, mégpedig az hogy a két ember legalább kölcsönösen szimpatikus egymásnak és nem anyagi érdekek miatt jön létre a szex.


Szóval annyit megtanultam ebből hogy nekem ez így biztos hogy nem megy.



2019. jún. 23. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Impotencia
2019. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Dehogyis az 1#....

Teljesen normális azért van ez mert szorongsz egy kicsit.

Nekem is ez volt egyejszakas kalandom alatt.

2019. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

1. ne járj ilyen helyekre, ha nem vonz


2. ha vonz az egész, de ettől függetlenül nem állt fel, akkor meg vegyél be előtte fél Kamagrát vagy hasonló cumót.



Az erotikus massszázs szerintem jobb. Hosszútávon szinte a legtöbb nőt nagyon megviseli, hogy kb minden beesett férfival toszni kell. Az erotikus masszázsnál csak orál van, vagy kézi levezetés, a lányok nem égnek ki olyan hamar, mert még sem annyira intim.

2019. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Magyarul a haverjaid végignézték az egészet?
2019. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen normális. Műanyag szar az egész.


Akinek volt barátnője, vagy van egy kis érzelmi intelligenciája az általában nem tudja élvezni ezt.


Főleg pszichológiai sebekkel, mint a hosszú kapcsolat vége.

2019. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Prosti is nő, fel kéne állnod.
2019. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

#6, Ha megerőszakol egy homokos férfi akkor is felállhat... ez reflex.


Viszont amikor felülírja a magasabbrendű szorongásközpont, akkor nem áll fel/ nem tudsz elmenni.


Ez jellemzően akkor szokott előfordulni, amikor nem tudod elengedni magadat, és koncentrálsz rá hogy felálljon. Na akkor sose fog.


Nekem is volt ilyen egy olyan csajjal aki épp a modell arcú sportoló pasiját csalta meg velem...és tudtam, hogy ez csak ideiglenes, esélyem sincs vele versenyezni, meg még szereti a srácot. Végül lelankadtam, és nem is működött a dolog...

2019. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gáz.

Ha nem éltél nemi életet az elmúlt időszakban, egyszerűen elszoktál a szituációtól, meg nagyon sokan nem is tudnak csak úgy hirtelen erekciót produkálni ilyen helyzetben, függetlenül a hölgy külsejétől.

2019. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!