Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Nektek a sotet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nektek a sotet (leginkabb barna) vagy vilagos hajszinu nok szexibbek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 16:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Es hosszu, dus hajra gondolok :)
2019. jún. 23. 16:37
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nem a hajszín dönti el..
2019. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége! Tőlem kopasz is lehet, ha meg tud fogni valamivel :-)


De ha mindenképp válaszolni kell, akkor sötét! De leginkább vörös! :-)

2019. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Bizony bizony,ezt nem a hajszín dönti el. Előszöris az kell hozzá,h rámírj. Aztán majd kiderül,h hogyan tudunk beszélgetni,mennyire tudunk egymasra hangolódni. Utána,küldünk egymásnak képet. Sokat beszélgetünk,s majd egyszercsak találkozunk. Akkor még mindig kiderülhet,h mégsem jövünk be egymasnak. Lehet,h én nem leszek szimpatikus Neked. 😊
2019. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként a dús hajba finoman bele lehet ám túrni! ;) 4-es voltam.

F44

2019. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a barna, vagy fekete hajúak. Nem is szexibbek inkább, hanem valamiért sokkal jobban vonzanak, érzékibbek, jobban bejönnek.
2019. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A hosszú hajat meg a csuklóm köré tudom tekerni, enyhén hátra húzva a lány fejét, miáltal olyan gyönyörűet pucsít, hogy már az egy fél orgazmus...
2019. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szőkék szexibbek, de a vörösök a legjobbak.
2019. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Béla. A Király. ***** válasza:
Nekem a vörösök, főleg, ha zöld szeműek nagyon bejönnek. Persze ez nem dönt el semmit. (Barátnőm pl szőkés-barna, és kék szemű.)
2019. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sötétbarnák:) Előző barátnőm szőke volt, azelőtti fekete, azt megelőzően pedig világos barna :D
2019. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!