Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel nagyon sok közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nagyon sok közös vágyaink vannak, amit egyszer kiprobálnánk, már van sok amit ki is probáltunk, még is néha az utoslo pillanatban meggondoljuk magunkat. Ez mással is előfordul?

Figyelt kérdés

Van, hogy napközben is sokat gondolkodok bizonyos dolgokrol amiket ki szeretnék probálni (szexuális dolgok), gyakran beszélünk is rola, "kibelezzük"a témát, szex közben is beszélünk rola, tervezzük a dolgot, részben bele is kezdünk és akkor utolso pillanatokba amikor sor kerülhetne rá, néha én vagy néha a párom meghátrál. Van hogy elundorodom tőle, megijedek tőle, vagy a barátnőm soknak tartja stb.

Lehetséges, hogy csak gondolatban izgat a dolog, de emigy meg nem? Mivel szerintem ha valaki valami izgat, vagy szeretne akkor élesben is kellene sikerüljön.



2019. jún. 23. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális:)
2019. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El mondod, hogy mik ezek a dolgok, amiket csak majdnempróbáltok ki?
2019. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan előforudult már mással is.
2019. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen dologra gondolsz. Nekem annyira nagyon beteg gondolataim nincsenek amiket ne lehetne kipróbálni.

Könnyebb lenne ha leírnád mire gondolsz. Nem mindegy, hogy egy egyszerű mélytorokra gondolsz vagy a barátnőd megkínzására...

2019. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!