Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szereti ezt sok fiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti ezt sok fiú?

Figyelt kérdés
Sosem értettem h miért szeretik annyira a férfiak azt, ha apucinak szólítják az ágyban, lányok mi a véleményetek, fiúk, tudtok erre értelmes magyarázatot adni?

2019. jún. 23. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Mert legtöbb apa megdugná a tizenéves lányát gondolatban.
2019. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de én ettől rosszul lennék és teljesen elmenne a kedvem az egésztől.
2019. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Soha b nem hívnék egy pasit sem apucinak(még akkor sem ha apával egykorú lenne) . Engem ez nem izgat fel, és elég undorítónak találom.
2019. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

Mert amúgy is a fiatalabb lányok jönnek be és attól még fantáziadúsabb es izgatóbb !!

40+

2019. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem jön be
2019. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez leginkább a ddlg kapcsolatokban van jelen. Egy fajta "fétis" ez is. Olyasmi, mint a lábimádat.
2019. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Az apuci nem jön be viszont az angol daddy már nagyon.18L
2019. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, amikor volt sugarbabym sosem hívott így, na igen az angol változat esetleg jöhet de ez úgy is kialakul egy viszony során hogy ki kit hogy szólít..
2019. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán az lehet a megoldás, hogy a szex eredeti, természetes célja az, hogy "apucivá", és "anyucivá" váljunk. Emiatt csak még intimebb lesz a szitu.

De lehet a dominancia kifejező eszköze is. Pl. szopásnál megy az "apucizás" mert ő van fölérendelt szerepben, nyalásnál meg az "anyucizás", akkor meg ő van fölérendelt szerepben.

Nálunk mondjuk az "egyetlenem", "édesem", "hercegnőm", "hercegem" megszólítások a gyakoribbak. :'D

2019. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

DDLG kulcsszóval keresgélj (googleban)

Egyébként kb olyasmi állhat a dolog hátterében, hogy kvázi a nő így erősnek véli a férfit és olyannak akire fel lehet nézni, illetve ha "apuci" úgy akarja, akkor ő meg "jó kislány" lesz, kb ennyi a háttér. Persze biztos van részletesebb magyarázata is.

2019. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!