Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljam jól az orált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam jól az orált?

Figyelt kérdés
Még nem elégítettem ki fiút a számmal, de nézegettem már orális szexes videokat. Amikor előre-hátra mozgok a számmal, milyen helyzetben és hol legyen a farkán a nyelvem? Amikor hosszab időre beveszik a makkját, mit csinálnak rajta a szájukban? Hogyan játszak rajta a nyelvemmel és mennyi ideig? Mennyire legyen nyálas? Hol lehet a legjobban nyalni hogy nagyot élvezzen? (A kérdés komoly, értelmes válaszokat adjatok.)

2019. jún. 24. 12:47
 1/6 Halmai Annamária ***** válasza:
73%
Majd előbb utóbb találsz olyan fiút aki megtanít rá hogy neki mi az ízlése ebben. Aki meg nem tanít rá, meg kuka, az az ágyban is az lesz.
2019. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A nyálra egy szabály van: minél több, annál jobb!


Olyan hogy túl sok nyal, nincs! Legjobb ha ömlik az orrodon és a szádon is.

2019. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Hány éves vagy?
2019. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből azt látom, hogy értelmes lány lehetsz, ezért elmondom, hogy 100-ból 95 fiúnak hogyan lehet csodás élményt nyújtani.

A fiúk legérzékenyebb része a pénisz makkjának alsó (merev állapotában feléd néző) fele, annak is az a része, ahol a pereme fordított V alakban összefut, valamint ez alatt a pénisz szárán olyan egy centi. Ha ezt a részt símogatod a nyelveddel, alig van olyan, aki két perc alatt el ne élvezne. Az egész makkot vadd a szádba, és laposan, széles nyelvvel símogasd azt a részt. Akár oldalra, akár föl-le, nincs nagy különbség. Ha egy kicsit szívod, akkor a nyelved erősebben tapad, azzal növeled a kéjérzetet. A nyelvednek a hátsó része kicsit érdes, azzal tudod a leghatékonyabban kényeztetni.

Ha a fejeddel előre-hátra mozogsz, akkor is ugyanazt a részt ingereld, de valójában akkor legjobb a hatás, ha a fejedet nem is mozdítod, csak a nyelveddel játszol. A kezeddel közben húzogathatod a bőrt föl-le, azzal sietteted az elélvezést, ugyanígy azzal is, ha a heréket alul finoman cirógatod, vagy a gát környékét (a herezacskó és a végbélnyílás közti területet) az ujjaddal finoman masszírozod. Így olyan gyorsan eljuttatod a fiút az orgazmushoz, hogy esetleg arra fog kérni, hogy a kezedet ne használd, ugyanis együtt ezek az élmények nagyon erősek, nem is lehet érezni, honnan jön a gyönyör. Márpedig a nyelv játéka a legélvezetesebb, azt szeretjük kiélvezni.

Remélem, ha oda kerülsz, a fiúd a felhőkben fog járni, és ugyanígy viszonozza az élvezetet. ;-) (Tanítsd meg, mit tegyen veled, hogy úgy is legyen!)

2019. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ha megtörtént a dolog, kérünk egy élménybeszámolót! :D
2019. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt tapasztaltam, hogy minden fiúnak más jön be. Szerintem erre nincs recept. Csináld és látod a pasin mikor jó neki
2019. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!