Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hol találtatok magatoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol találtatok magatoknak domot? Vannak tényleg megbízható oldalak?

Figyelt kérdés

2 oldalt néztem meg, ezeken az oldalakon összesen 5 pasival találkoztam, de egyik sem volt jó. Szóval kb olyan pasik voltak, akik nem értik a BDSM lényegét, csak annyit látnak, hogy kedvükre korbácsolhatják a csajt. Volt akivel még a szex is rossz volt.

A legelső domommal nagyon elégedett voltam minden téren. Tehát szexuáliasan, a magánéletben stb. Arra gondoltam, hogy lehet egy kicsit magasra tettem a lécet, és ezért nincs nekem megfelelő dom. De az is lehet hogy csak rosszakat fogtam ki..

Valami olyan oldalt keresnék, ahol nektek sikerült viszonylag jó domot találni, akivel meg voltatok elégedve.



2019. jún. 24. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok pasi azt hiszi, hogy a DOM kimerül abban hogy felpofozza és korbácsolja a nőt. Egyáltalán nem értik ezt az alá-fölé rendeltségi viszonyt.

Én évekig voltam a barátnőm DOM-ja, minden téren tökéletes volt.

Biztosan vannak erre szakosodott fórumok, ott ismerkedj.

39/F

2019. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én smpixie-n vagyok fent. De amúgy mindenhol vannak olyanok, akik nem fognak megfelelni, mindenki mást keres. Próbálkozni kell.

F

2019. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg egy megbizható e-mail címet tudnék adni... ;-)
2019. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhol találhatsz :) A tematikus oldalakon is (pixie, eropolis, ashrak stb.). Ugyanakkor ahogy tapasztaltad, attól hogy egy "pasika" ilyen oldalon fent van és domnak tartja magát még nem lesz az, ebből a szempontból egyik oldal sem "megbízható".
2019. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt hol találtad és mi lett vele?

Nem lenne egyszerűbb vele újrakezdeni?

2019. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!