Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz, ha még az után is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, ha még az után is mozgok egy fel percet kb miután elment a pasi?

Figyelt kérdés
Egy csomó ilyen memet látok és nem tudom eldönteni, hogy ez egy zavaró dolog-e vagy egy jó. Bocsi ha idiota kérdés de lányként ezt nem tudom elképzelni sajnos.18L
2019. jún. 24. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám.
2019. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel privatban írtak választ többen, de nem igazán a megfelelő kérdésre így leírom mi a kérdés pontosabban. Szóval mikor valaki meglovagol és nem fejezi be csak kicsit az után a pillanat után amikor elmentel az rossz érzés vagy nem?
2019. jún. 24. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Számomra biztos nem zavaró ha örömöt okoz a partnernek
2019. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem pld jó mivel többször eltudok menni ha nagyon fel vagyok izgatva.. 20/F
2019. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én is így szoktam. Sztem nem zavaró a pasiknak.


L

2019. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pasi érzékenységétől függ. Amikor lövök én speciel nem szeretem. De ha kész, akkor utána mozoghatsz tovább óvatosan, azt nagyon bírom

De az aktuális pasival beszéld meg, neki hogy jó

2019. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megállj... :D
2019. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában igaz, hogy az elélvezést követően a férfiaknak is, a nőknek is túlérzékeny lesz a pénisze-csikója, ezért nem kérik a további izgatást. A pénisz eléggé hamar lelohad az ejekulálás után, így a további mozgás kevéssé lehetséges, bár fél percig még talán lehet, ezt pasija válogatja. Normálisan ezt megbeszélik egymással, de legalábbis kimondja, akinek nem jó: ne mozogj, édes. ;-)
2019. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!