Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák! Ha a lányotok beszélg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ha a lányotok beszélgetne veletek a szexről nyitottak lennétek?

Figyelt kérdés
18éves a lányom, jó a kapcsolatunk és tudom, hogy nem szűz. Tegnap kérdezgetett a szexről de én jöttem zavarba. Mennyire legyek nyitott és őszinte a kérdéseihez?
2019. jún. 25. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lány vagyok, és az Anyukámmal mindent megbeszélünk, és sokszor nevetünk is a témán :)
2019. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kérdésekett tett fel, hogy zavarbajöttem. Nem készültem rá. De ma folytatjuk.
2019. jún. 25. 11:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Anyummal teljesen őszintén tudunk beszélni róla. Kb 14 voltam mikor először szóba került, de aztán 16 évesen, mikor az első barátom volt beszéltünk róla részletesen. Nyíltan kérdeztem, nyíltan válaszolt, őszintén. Egy percig nem éreztem, hogy ítélkező lenne, inkább azt, hogy meg akar érteni és segíteni akar. Elmesélte a saját fiatalkorából a tapasztalatait, és próbálta megértetbi, hogy mit miért mond. Akkor volt az is, hogy mondta szóljak, ha szednék fogamzásgátlót, fizeti, ami tök nagy megkönnyebbülés volt nekem, mert nem tudtam volna hogy kérdezzek rá, magamnak meg nem tudtam volna fizetni.

22/L

2019. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mennyire részletesen kérdeztél?
2019. jún. 25. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem fiam van :)

15 évesen egy nap kijött, és olyan kerdéseket tett fel azt hittem felgyulladok , szamára is kellemetlen volt ,de mindig is úgy neveltem hozzám barmikor barmivel fordulhat :) Egész du, atbeszelgettük ! A végere már semmi zavar nem volt sem bennem, se benne ! Teljesen természetes lett :) Örülök neki, hogx hozzám fordult.! A kezdeti égést meg kellemetlenséget at lehet hidalni :)

Örültem a bizalmanak !


Teljesen legyél őszininte ! És nyitott ! Tudnia ereznie kell mindig mindenben szamíthat rád !

2019. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszéltünk a biztonságról (óvszer, tabletta, esemény utáni, abortusz), beszéltünk az aktusról magáról, az előjátékról, pózokról, orálról. Kicsit fura volt ilyenekről is beszélni, de egy idő után mindketten feloldódtunk. Beszéltünk olyanról, hogy hol jó, hol kevésbé szexelni. Pl hogy tiszta élővízben szexeljünk inkább, mint medencében vagy jacuzziban, mert fertőzésveszélyes (hogy egyszer összeszedett valamit valószínűleg egy medencés szex után). Alapvetően a lényeg az volt, hogy ne szorongjak a szex miatt, és bármi megengedhető amit mindketten élvezünk, és engedjem magamnak, hogy élvezzem.
2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, 3-as voltam.
2019. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukaként írok, mindent megbeszélünk tabuk nélkül.
2019. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

26 éves vagyok

11 evésen jött még először azóta mindent megbeszélek anyuval . Nincs tabu téma

2019. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyitott vagyok olyankor, valahol nekem is izgalmas.
2019. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!