Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha ti láttok egy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti láttok egy szép arcú lányt az utcán akkor megnézitek, és ha igen, mire gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak a szexre, vagy talán másra is?

2019. jún. 25. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a szexre, szívesen megismerkednék vele stb 20/F
2019. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Arra hogy valaki biztos" unja" meg ezt is !
2019. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Arra hogy milyen szép csajszi és vajon mit szeret a szexben ,milyen fétisei lehetnek!!
2019. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom mint az 1.válaszoló
2019. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Persze hogy másra!


Csúnya nőt is lehet pakolni, sőt ugyanúgy lehet szűk szép babapuncia. Sőt!


De egy szép arcú lánynál arra hogy milyen jó lehet reggel mellette kelni este mellé feküdni, és a nap minden percébe élvezni a szépségét.


Ha csak a külsőséget nézzük.. Mert nyilván a belső sokkal fontosabb, akárhogy néz ki, ha gonosz, és akkor is ha egy tündér. Az sokkal fontosabb

2019. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legextrémebb esetben, ha van időm több ideig nézegetni, és tudok nyugodtan gondolkodni, akkor kb. ez a sorrend:


- milyen lehet vele szexuálisan érintkezni

- milyen lehet megölelni hosszasan

- milyen illata/szaga van

- milyen hangja van (ha nem hallottam még)

- vajon aranyos és kedves személyiség-e

- vajon van olyan perverz-e mint én

- milyen lehet barátnak

- milyen lehet lelki társnak (mélyebb barátság)

- milyen lehet kapcsolatban

- milyen lehet mint feleség

- milyen anya lenne


Remélem ezekkel a gondolatokkal nem vagyok egyedül. Fontos megjegyezni, hogy nálam a szép arc az aranyosat (is) jelenti egyben, szóval elég ritkán látok ilyen számomra szimpatikus leánykát. Másik dolog, hogy jómagam nem szeretek elköteleződni, főleg nem feleségül venni bárkit is, de valamiért ösztönösen azért el szoktam képzelni, és fontos hogy azt lássam benne, hogy amúgy jó anya lenne, és szeretné a gyerekeket (függetlenül attól, hogy nekem ezek a dolgok nem hiányoznak az életben).

2019. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Arra, hogy mennyire lehet hisztis, hányszor mondja a párjának, hogy most ne, nincs kedvem, meg hogy milyen elvárásai vannak, csak mert ő szép.
2019. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, megnézem, és közben a lábfejét is, mert nagyon tetszenek a női lábfejek.
2019. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 -es:


Attól hogy egy lány szép mi összeköttetésben van azzal, hogy mennyire szereti a szexet és milyen határokon belül? Ha az a tapasztalatod, hogy a csúnyábbak bevállalósabbak, akkor tévedsz, ott pusztán csak annyi történik, hogy nem tudnak válogatni, és valahogy fenn kell tartsák a kapcsolatot az adott pasival hosszabb távon, akit szeretnek, és akiről el akarják hinni, hogy ő is szívből szereti őket viszont. Aki szereti, az szereti, akár szép, akár nem.

2019. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!