Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenék nyalás? Lehet élvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék nyalás? Lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Eddig nem is hallottam erről, itt olvastam róla először. Nem próbálnám ki, egyik szerepet sem, gusztustalannak tartom (a punci nyalást sem szeretem). De érdekelne, hogy lehet ezt élvezni? A férfiak mennyire igénylik ezt?

Most lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, de a párom sem vetette fel az ötletet soha.

20/N


2019. jún. 26. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Bár korábban undorodott a dologtól, aztán egyszer megfűztem, hogy egy próbát megér, és azóta imádja :)
2019. jún. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted ha nem lehetne élvezni, akkor csinálnák? Erogén pont, hogyha a srác nem undorodik tőle, akkor valószínűleg élvezni fogja. De összességében szerintem elég kevés srácot izgat.
2019. jún. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 konkrétan csak annyit ahányan kipróbálták , szerintem.


Kérdező,ha nem próbálnád ki akkor miért érdekel?

Illetve ha nem szereted a punci nyalást és a párod se akarta a popsidat nyalni akkor nem sok mindenről tudunk beszélni...


Amúgy nagyon jó érzés, én szeretem adni de kapni mégjobban. 😅😅😅


F

2019. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez még belefér, asszonykám élvezi. Mondjuk közöttünk sem vetődött fel kérdés, csak a szenvedély hevében nekikezdtem, ő meg élvezte. Én viszont kapni nem igénylem a dolgot, csak adni.

20/F

2019. jún. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha engem nyalnak lekvárosan,nagyon élvezem.20L
2019. jún. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nagyon élvezem ,csak kevés a lány aki megteszi,de szivesen is viszonzom amugy.42F
2019. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!