Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek magabiztos és jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek magabiztos és jó az ágyba ha a méteren miatt komplexusos és önbizalom hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Miért van ennyi sérült férfi a mérete miatt ha nincs semmi alapja? Minden kisfarku kérdésre az a válasz jön hogy elég , nem kell nagy stb...akkor miért van ennyi szűz közöttük?

2019. jún. 26. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, csak menj tovább, kilométeren biztos jobb lesz!
2019. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lehetnek nagy farkúak is szüzek. Vagy épp nem a mérete miatt nem tud ismerkedni, hanem alapból béna. 16 éves koromtól ismerkedtem, randiztam több-kevesebb sikerrel, de sose a méretem miatt paráztam, mindig más ok volt. Volt pl. olyan lány, akivel nem lett volna hol csinálni. Fiatalon amúgy sincs mindenkinek nagy tapasztalata, hogy mi az ideális méret, tehát nem kellett rajta pörögni.


28F

2019. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szard le mekkora és élvezd az életed élvezd a szexet .szeresd imádd a női testét imádd kényeztetni minden porcikáját. Már az előjáték is tud olyan intenzív lenni h szt se tudja hol van .

Utána már tok mindegy hogy 12cm vagy 16 .Az már csak a hab lesz a tortán addigra már ki lesz fáradva a kicsike

De ha azon görcsölsz h jájj neked mekkora a pötsöd jajj nem lesz elég jó.. na akkor fogsz Apukám besűlni.

2019. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 annyira tudtam hogy ez lesz az első reakció .


Kösz a vicces választ !

2019. jún. 26. 12:24
 5/22 A kérdező kommentje:

#3 na ez az? Hogy szarjam le?


Nőket kérdezem: miért annyira vonzó az hogy egy férfi “magabiztos” a mérete miatt és úgy megy oda hogy hű de fsza csávó vagyok...utánna meg kiderül hogy tök béna vagy tök kicsi neki... nem abból látszik egyértelműen a törődés hogy a pasi aggódik az miatt hogy jó lesz -e nektek? Miért jobb az aki leszrja mint az aki aggódik miatta?


Azt az esetet ne vegyük most akinek kicsi és figyelmes és magabiztos...mert azt végképp nem tudom hogy csinálja

2019. jún. 26. 12:29
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem magabiztos a mérete miatt. A nagy méret sokkal problémásabb a szexben, mint a kicsi. Idiótaság a méreten parázni.
2019. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 dehogynem ... tudod hány tapló van aki azt hiszi 15-16ra hogy ők mekkora császárok . De meg ha kicsi is nekik úgy adják elő mintha 20-ás lenne. És rengetegen hazudnak főleg tini lányoknak mondván úgyse merik le meg rossz a szem értékük és egy semmi 15-t be hazudnak 17-18nak.
2019. jún. 26. 12:39
 8/22 anonim ***** válasza:
#7: Igen és? Akinek van, vagy volt már normális szexuális élete, az pontosan tudja, hogy ez baromság. Olyan qrvára mindegy, hogy ki mit mond. Egy csajnak nem attól lesz jobb a szex, ha azt hiszi, hogy tudja hány centis van benne. És jobb, ha tudod, a 18 cm nagyon sok csajnak sok, mert a hüvely nincs akkora és irritálja a méhszájat már. 15-16-al vígan elvan bármelyik normális csaj ;) Főleg, mert az orál és anál szexhez is még ideális, a nagyobb ezekhez már nem.
2019. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 persze hogy nem attól lesz jobb higy nagyobbnak hazudja. Pont ez a kérdés , hogy akkor mégis miért őket választják a csajok? Aki előadja magát hogy neki mekkora van és a stílusa ennek megfelelő , közben pedig se méret se teljesítmény nincs “alatta”. Hogy miért nem azokat választják aki aggódik hogy jó lesz -e a lánynak. Akiről biztosra lehet tudni hogy vagy a mérete miatt vagy a lehetőség miatt de minden téren a nő kedvére fog tenni...
2019. jún. 26. 12:56
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert biztos vagyok benne hogy nagy %-a az ilyen srácoknak odaadó szerető vagy megfelelő hűséges társ lenne ha kapnának lehetőséget és a csajok nem utasítanak el és néznek le zsigerből az ilyen “ hisztiseket” hanem azt mondanak hogy ne rinyálj, gyere, adok egy esélyt , mutasd meg mit tudsz....
2019. jún. 26. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!