Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szoktatok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szoktatok a barátnőtök előtt meztelelül lenni? 23/N

Figyelt kérdés
Pl. ebben a hőségben otthon ruha nélkül tévézni, takarítani stb.? És ő mit szól hozzá?

2019. jún. 26. 21:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Szeretnék, de őt zavarja (exem, de még együtt élünk). Múlt héten szabadságon voltam, dolgozott, végig meztelenül voltam, mikor hazajött, akkor vettem fel egy nadrágot, de alsót nem, így egy hétig nem is lett koszos alsóm. Jó dolog meztelenkedni, csak olyan partnert kell találni.

Tévézés, sőt, meccsnézés meztelenül, takarítás is valamennyire, bár azért furcsa, mikor a konyhában meztelenül megfordulok, és hirtelen azt látom alulról, hogy libben a cerka, az azért szokatlan abban a környezetben.

Meztelenkedni jó! El se tudom képzelni, hogy mi lesz, ha lesz családom, akkor ez megszűnik. Bár régen se meztelenkedtem sokat, szóval átmeneti az élvezet.


28F

2019. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt szokásom, de a mostani csajom imád pucérkodni. Meztelenül alszik, meztelenül napozik, és nem csak ő, az egész család ilyen "nem szégyellős", úgyhogy én is rászoktam. Reggen ha áll, vigyorogva bekapja... A nappaliban bugyi nélkül ül a kanapéra tévézni, naná hogy erekcióm lesz! A bratyója vigyorogva mutogat a farkamra, és a csaját nyomja a sajátjára... Szóval jó dolog a meztelenkedés! :)
2019. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szinte egyfolytában, csak akkor kapok magamra egy boxert ha más is megláthat.
2019. jún. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%
Én nem szeretek meztelenül lenni a nőm előtt, ha nem szex a műsor, pedig nincs mit szégyellnem semmilyen téren. De valahogy zavarban vagyok, ha lógó farokkal jövök megyek, azért is, mert ha meglátom őt, vagy hozzáérek, néha feláll a farkam, de számomra ciki, ha észreveszi és kuncog ezen.
2019. jún. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Előfordul, de valami boxer/rövidgatya általában van rajtam.
2019. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, édesek lehettek. :o)
2019. jún. 27. 11:29
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi itthon mindig meztelenül vagyunk.
2019. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, ha tehetem itthon mindig meztelen vagyok.
2019. jún. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha átjön a csajom, az első szexig vagyunk ruhában utána semmi. Ha főzök neki, azért felveszek egy boxert a fröccsenő zsiradék miatt 😉
2019. júl. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én szoktam, de amúgy is vannak nudista hajlamaim és megszokta már
2019. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!