Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két ÁNTSZ negatív hiv teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ÁNTSZ negatív hiv teszt és egy véradás után kizárható a HIV, ha azóta nem volt mással kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Volt tavaly nyáron egy kalandom. Utána 3 hónappal és 4,5 hónappal voltam ÁNTSZ teszten. Negatív lett mind a kettő.

Majd az eset után 6 hónappal adtam vért. Azt fel is használták.


Akkor biztosra vehetem, hogy nincs hiv fertőzésem? Ezek már kimutatták volna, ha igen?


2019. jún. 28. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Minden véradáson le adott vert bevizsgálnak ha baj van értesítenek.

2019. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor feleslegesen aggódom? Ez a három teszt így már tuti biztos? Tehát nincs hiv fertőzésem?
2019. jún. 28. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs

Attól hogy egy betegség lappanghat 8-10 évig is attól még vérből ki lehet mutatni .

Viszont biztonság kedvéért sose dugj Gumi nélkül. Nem (csak) magad miatt Hanem inkább a lány /nő miatt. Azért mert egyszer felelőtlen voltál Ne tegyél tönkre még egy egészséges embert .

Egyedül az óvszer véd meg nemibetegségtől de nem mindentől.


Illetve ha majd gyereket szeretnél egy 10-15 év múlva. Érdemes újabb teljes körű vizsgálat biztos ami biztos...


Szóval ennyit a kalandokról..

Egy egész életet megnyomorít mert itt matekolsz, hogy akkor most beteg vagy e vagy sem.

Vannak olyan nemibetegségek amit eleve hordozhatsz és neked nem okoznak tünetet. De egy hölgynek már igen.

2019. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. És csak orális szexig jutottunk. Én csináltam neki. Egyből kikoptem és kimostam a számat.


Így mennyire biztosak ezek a teszt eredmények?

2019. jún. 28. 15:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne izzadj már, nem vagy fertőzött és a partnered sem volt az.
2019. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti ennyi negatív eredmény után aggódnátok? Vagy meg lennétek nyugodva?
2019. jún. 28. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Orális szexnél ha nem nyeled le minimális az esély.

Statisztika szerint, vaginális behatolásnál sem biztos az azonnali fertőzés, csak análisnál.

Túlparáztad.

2019. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A minimális esély nem egyenlő a Nullával szóval igen lehetsz.

Meg érte neked idegen fszán lógni és cuppogni..

Ribizlinek áll a világ..

Nem sajnállak.

Nem csak Te de az összes nő férfi megérdemelné a nemibetegségek akik 20 perc ismeretség után csinálnak ilyesmit egy idegennel, legyen az orál vagy más nemi aktus

Lehet ,hogy egy idő után le szokna a sok rongy a kalandokról és normális egységes kapcsolatban szexelne.

2019. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó


Hol írtam, hogy 20 perc ismeretség után? Nem is értem ezeket a vádakat... Azt sem tudod mi történt, miért alakult így, miért csak ennyi lett belőle??


Igazából, csak arra vagyok kíváncsi, ha volt két negatív ÁNTSZ teszt eredményem és egy véradás, mindegyik a lappangási időn túl, akkor meg lehet e nyugodni, vagy kell e még valami vizsgálat? Csak túlagyalom?

A férfinak elmondása alapján semmi baja.

2019. jún. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!