Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik pasinak fizetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik pasinak fizetnek szexért, azok rendszeresen?

Figyelt kérdés

Ti rendszeresen vesztek/vennétek igénybe ilyen szolgáltatást, vagy csak kipróbáljátok/kipróbálnátok?


Mi alapján választjátok/választanátok ki az illetőt? Külső(azon belül részletesebben), belső tulajdonság (részletesebben), elérhetőség, ár, életkor?


Miért alakul így egy nőnél, h fizessen ilyesmiért?


Korotokat is kérem megírni.

(30F)



2019. jún. 28. 22:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Privátban is lehet válaszolni, aki szégyenlősebb.
2019. jún. 28. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy rövidebb időszakban rendszeresen jártam, de azóta már kb.2 év kihagyás is van.


Nekem egy nőismerősöm ajánlotta az ilyen jellegű szolgáltatás igénybevételét. Jórészt puszta kíváncsiság volt, felkeltette az érdeklődésem a beszámolója, másrészt külsőre nagyon megtetszett a férfi és felpörgette a fantáziám, hogy nem a szokásos módon, ahogy egy kapcsolatban történne(ahol általában a férfi irányít) hanem minden teljes mértékben az én forgatókönyvem szerint fog zajlani. Szóval ez volt a kezdő lökés.


Először egy vacsora keretében találkoztunk a férfival, ahol a tökéletes külseje mellett a modorával,intelligenciájával,udvariasságával is levett a lábamról, úgyhogy eldöntöttem hogy igénybe veszem a szolgálatait😳


Ha úgy adódna és megismernék még egy ilyen vonzó,szexi,igényes férfit, megint járnék hozzá egy huzamosabb ideig.


Hogy a konkrét kérdésekre válaszoljak:


Külső: a végletekig maximalistán ápolt,igényes. Értem,hogy amellett hogy magas,jóképű,izmos-kisportolt,nagy intim mérettel rendelkezik, a legapróbb részletekig ápolt, pl.a haja dús,puha és illatos, az arca puha, sima (alap elvárás a szakmában a kozmetikus látogatása), a bőre selymes, hidratált,illatos. A körmei ápoltak( az a férfi is rendszeres járt maikürös-pediküröshöz,kit én látogattam), ha van mondjuk borostája,akkor az nem szimplán attól van hogy nem borotválkozott meg, hanem direkt, divatos fazonra van vágva, a nemiszerve szőrtelen. Az öltözködése ötvözi a férfiasságot az eleganciával, férfias,divatos,elegáns és nem is kínai árkategóriás ruhákban jár.


Belsőre teljes mértékben igazi, régimódi, lovagias FÉRFI,aki kedves,figyelmes,udvarias, tiszteli a nőket. Emellett intelligens,tájékozott,művelt, jó beszélgető partner. Az ágyban határozott, mégis gyengéd. Úgy gyakorolja a férfias dominanciáját, hogy a nő èlvezetét, kényeztetését tartja szemelőtt.


Elérhetőség tekintetében egyértelműen az elitebb, nehezen megközelíthető férdiakra szavazok,tehá akinek van egy igényes ügyfél köre,és így terjed a jóhíre szűkebb körökben, vagy van egy privát weboldala. Aki facebookon,rosszlányokon,egyéb proli oldalakon kínálgatja magát az egyértelműen kizárt.


Az ár teljesen relatív, az se minsegy hogy devizában vagy valutában kell fizetni. Én pl.valutában fizettem külföldi férfinak, ami jó zsíros ár volt, de forintban rengeteg lenne. Nyílván aki éhbérért meg apró pénzért csinálja,az nem lehet valami jó vásár, de egy középkategóriás férfi nyilván többért se kéne senkinek(bár szerint még éhbérért se,de ez más téma). Felső határ meg végül is nincs, mivel lehet hogy valaki milliókat kér egy-egy alkalomra, és van 2 állandó, dollármilliomos nő,akik meg is adják ezt,mert tellik rá nekik és mert annyira elit hogy csak 2-en járnak hozzá. Mondjuk nekem ennyi azért nem tellik,szóval egy borsosan de még vállalhatóan dolgozó lesz a nyerő.


Én a fiatalabb korosztályt preferálom, mivel külső tekintetében belőlük lehet a legtöbbet kihozni (selymes, feszes, ráncmentes bőr, duzzadó izmok, szép,kemény nemiszerv stb). Én kb.a 21-26 éves korosztályban gondolkodnèk, illetve ténylegesen ez a korosztály ami leginkább jelen van és a legkelendőbb a "piacon".


A fentebb leirt okok miatt alakulhatna úgy hogy ismét fizessek.


25/N

2019. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!