Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, szexeltetek mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szexeltetek mar nalatok idosebb partnerrel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Kort is kerlek.

2019. jún. 30. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

most is idősebb a partnerem, teljesen jó, vagy normális, potens.

38N

2019. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, barátom fél évvel idősebb nálam szóval mindig idősebb emberrel szexelnek :)
2019. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, a volt barátom 21

volt utána egy másik srác, aki 28, szóval igen azt meg hogy milyen volt én nem a kora alapján döntöttem el.

2019. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő nálánál idősebb partnerrel fekszik le. Esetünkben két év a korkülönbség, például.

Ez nem azt jelenti, hogy ebből az ide író 45-50-eseknek bármi reménykeltőt kellene kiokvasniuk a kapuzárási pánikban kajtatott 18 éves lányoknál.

2019. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
18 vagyok, és szexeltem már 39 éves pasival. Szerintem jó volt, sok új dolgot kipróbáltunk, sok új tapasztalatot szerezhettem vele.
2019. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
22 voltam mikor 39 éves partnerem volt. Sokkal jobb volt a szex és minden más,mint a velem egykorúakkal.
2019. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen és nagyon nagyon csodálatos minden perc vele, mindent meg kapok tőlle ami egy nőnek kell! Egy idősebb férfi többet tud adni mint a mai fiúk.. Én 25 ő 45 ( nem érdekel hogy ki mit gondol a korkülömbségről...)
2019. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 - nek teljesen igaza van.

Egy sokkal idősebb férfi sokkal jobban tud egy lányt NŐ számba venni.

És igen, el kell isemrni végre (bocs fiúk), de egy 18-23é srác nem férfi, nem tudnak férfiként tekinteni rájuk a lányok. Ezért egy finomabb lelkületű lánynak, nem a minden nap Soundok-Youtube-pizzarendeléses filmnézés mentalitás a vonzó.

Egy 40-es pasi nem kapkodva dugni akar, hanem több esetben szeretkezni, simogatva, gyengéden.

Hát kb ennyi ez, dióhéjban.


A másik, mindenki ezzel a hülye "kapuzárási"-val jön. Felejtsétek el, azt se tudják sokan mit jelent.

De ma már okafogyott az egész téma, mert van a kék tabletta :-) és megszűnt a félelem, hogy nem fog működni 50 felett a cerka.

Ennyi.

2019. júl. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11 évvel idősebbel,es nagyon jó volt. 17L
2019. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen egy 55 évessel és egy 30 évessel, vele azóta is néha összejárunk.

19 évesen 43 évessel. Mindegyik másban volt jó .

19l

2019. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!