Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan, aki kifejezetten boldoggá tesz a sperma lenyelése?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*szavaimat. Mielőtt még ez lenne a prolem.
2019. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igenn
2019. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

#10

Még egyszer leírom, elég átlátszó, hogy ezen lovagolsz, hogy valaki válaszol egy kérdés alá, és te rögtön megpróbálod retorikailag kifogásolni az egyébként abszolút témába illő válaszát. Megmosolyogtató, hogy arra hivatkozol, hogy mi a kérdés és úgy csinálsz, mintha ez ennyire zavarna, miközben 3 válasz közül kettő szinte biztos hogy nem konkrétan a kérdésre válaszol és mégse írod oda minden bejegyzés alá, főleg úgy hogy valaki a feltett kérdésben is foglalt állást csak kitalálod hogy a kérdező feltételezett szándéka szerint neki nem osztott lapot és te azért itt rendet szeretnél tenni. Nyilván, szó sincs arról hogy az egyet nem értéssel vagy tőled különböző felfogással vannak problémáid, persze

2019. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
#13 Nem fogtad fel. De ha engem zavar,akkor téged meg az Én válaszom zavar. Így kvittek vagyunk báttya. Szimplan szokimondo vagyok. Ennyi.
2019. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
#13 Ne manipuláld. Ne légy buta.
2019. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koncentráljuk a kérdésre kérem, csatázni menjetek privátba!
2019. jún. 30. 15:49
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2019. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
#14 Mit nem fogtam volna fel? Hogy nem a kérdésre válaszolt a válaszoló, és arra hivatkozol, úgy érted, ezt ne fogtam volna fel? :D Mert hogy ennél több állításod nem is volt, ezen kívül leírtam hogy mitől is átlátszó és erőltetett a megnyilvánulásod, amire mint látod konzekvensen nem tudsz reagálni csak újabb zavaros mellébeszélést adni, de ez eléggé tényszerű még akkor is ha visszaminősítgetsz tekintve hogy itt irreleváns hogy én hogy jövök a képbe. Szókimondó vagy egy névtelen fórumon igen, csak éppen kamu is, csupán ennyi.
2019. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Melcsii4444 válasza:
Szeretem..de csak ha a vizes állagu.Az ilyen ragacsos nyulos azt nem bleeee
2019. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!