Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha nem tudtok kellően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nem tudtok kellően ellazulni vagy kicsit feszengtek akkor ti is hamar elélveztek?

Figyelt kérdés

Volt egy lány... Akivel eleinte órákig szexeltünk.. Tényleg nagyon sokat gyors és lassú tempóban.. Ekkor még nem voltunk együtt csak úgy alakulgatott a dolog.. De most hogy összejöttünk nem olyan a szex mint előtte.. Elkezdjük csinálni és jó ha 5-10 percig bírom... Nagyon fusztrál hogy ez miért lehet... Amikor mielőtt nem jöttünk össze annyira tökéletes volt.. lehet túlságosan megakarok neki felelni?? Valaki volt már hasonló helyzetben??

25/F


2019. jún. 30. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mas a kapcsolat és mas a potya sex. Erzelmileh
2019. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy amikor még nem voltál vele együtt, akkor akartál megfelelni és tudat alatt is kontrollálódott az orgazmusod.

Most, hogy már "megvan a préda" :DD, jobban elengeded magad, már nem akarsz annyira megfelelni.

2019. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogynem akarok megfelelni! Mert tudom hogy számára mennyire fontos a szex.. és hogy mennyire imádta velem amikor több órákig csináltuk.. ha nem akarnék neki megfelelni akkor nem érdekelne hogy én elmentem.. ő pedig még sehol se tart..
2019. jún. 30. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
én is voltam így, alkalmi szexnek indult, ott aludt nálam a lány és hát becserkésztem neki a répát. hajnalig toltam, de nem is tudtam eldurranni. aztán valahogy együtt maradtunk és már tényleg nem tudtam olyan meneteket produkálni, de én sem értem az okát sajnos.
2019. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!