Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy prostitól kapok orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostitól kapok orális szexet és nem használok gumit akkot elkaphatok valamilyen betegséget a csajtól? Es ha igen mit és mennyire súlyosakat és gyógyithatok e?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha te vagy a 85-dik aznap, akkor a többi kandúr g3.ecijében hordozott összes sz@.rt elkapod, márha fér még a farkadra... :-)
2019. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
akármite elkaphatsz
2019. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De amiket elkaphatok azokat a betegsegeket gyogyitani lehet?
2019. jún. 30. 20:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tobbnyire lehet, de a HIV kicsit huzosabb dolog lenne :D
2019. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jópár qva leszopott natúr, és eddig “csak” kétszer kaptam húgycsőgyulladást, egyszer meg egy durva gombát. De ennyit bármilyen fesztivál-ribitől elkaphatsz.
2019. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy a fogsértés (HIV) miatt nem mosnak fogat vendégek között, csak öblögetnek. Nem vagyok prűd, de én nem tenném be az Ezredest olyan szájba, ami mélytorkozott aznap:


- Három túrósmakkú 30 éves, ódonszűz mamahottelakó gyernőttet.


- Két tetovált malacpö.csű szűzmáriafuxos cigánymaffiózót: Kalányos Messit és Oláh Piqué-t.


- Egy 23 centis farkú kokainos ügyvédet, aki úgy mélytorokra vágta, hogy utána a Mariana-árok mélységű nyelőcsövével mértani spermabuborékokat tudott csak gyügyögni az ajtóban.


- Egy hidegburkoló proli suttyó jómunkásembert, aki egész nap nyomta az ipart, és úgy beizzadt az NSZK Rakéta porszívójának a nyele, hogy 8 méter sugarú körben helyet csinál a 4-6-oson. Nincs az a nátronlúgos szappan ami levinné.


- Két háromgyerekes apukát, akik rendszeresen félrekúrnak más-más lánnyal, és kosaraskártyaként gyűjtik a különféle HPV törzseket... majd megrémülnek ha havi egyszer az asszony is ráfanyalodik az apalőcsre...de az addigra már csak két megszikkadt golyón fonnyadó elefántormány.


Ez eddig 9.


Te vagy a 10-ik kuncsaft...és ott állsz a tátogó feltöltött szolis virsliszáj előtt, hogy dokkolj... Majd eszedbejut az a sok szarság amit ide leírtam...


...és olyan fénysebességgel lankadsz le, mint amikor legutóbb bevillant a sálmellű nagyanyád... meztelenül. :D

2019. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Dokkolj :ddd ma is tanultam valami újat.
2019. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen elkaphatsz. Barmit. Gyógyíthatatlant is.


#6 Benned egy költő veszett el. Ássad elő. 😂

2019. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"sálmellű"!!!! Beszarok. 😂

32/f

2019. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
El, de ez benne van. Ha félsz, akkor ne prostizzál. Gumiban más érzés a szopás.
2019. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!