Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek illetlenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlenség megnézni egy szexi nőt?

Figyelt kérdés
Akár a melleit vagy utána fordulva a fenekét? Néhány nőnek olyan jól átlátszik még a bugyija is.
2019. júl. 1. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
úgy megnézni hogy az feltűnő legyen az illetlenség de megnézni nem. Ajánlom a napszemüveget mert akkor nem látni hova nézel sóval lehet bámulni sokáig
2019. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, de "nobody cares". Viszont, ha ott van a "zintelligens" barátja, akkor inkább ne, mert hamar "üsselek széjjelfele" lesz a vége és az fájni fog :(
2019. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Mindig rapillantok én is de nem feltűnően.

22l

2019. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem, ha a csaj egyedül van, és hozzá mérten egészen jó pasas vagy.
2019. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Én azt mondom, hogy aki kirakja, az valószínűleg mutogatni akarja, na pont az ilyeneket nem bámulom, mert sokszor műanyagból vannak (szilikon, kollagén, 3kg smink, stb...)

Ha meg csinos és jól néz ki, de izlésesen öltözött fel, nem úgy mint az út széli, "10ért akármit vállalok", akkor megnézem, de pozitív visszajelzésnek egy mosolyt mellékelek neki

:) Volt már belőle beszélgetés, randi, vagy még több is ;)

27F

2019. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha a csaj feltűnően öltözködik akkor nem. Ha nem akarja hogy bámulják, akkor ne tegye ki mindenét.
2019. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, de mi számít "kirakja mindenét"-nek? Csak mert vannak, akiknél az is átlépi az ingerküszöböt, ha a csajok 30+ fokban rövidnadrágban és nem garbóban merészelnek kimenni a lakásból.
2019. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem illetlenség akárkit is megnézni
2019. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom: elsőre van, aki utálja, kifejti a nemtetszését úgy, hogy elmegy, arrébb megy. Van, akinek bejön, és engedi, hogy nézzék - bár ők nagyon kevesen vannak. Van, aki elfogadja a helyzetet, gondolom mondván, hogyha már az emberének nem tetszik, akkor legalább van, akinek igen.

Én csak a női lábfejeket szoktam vizslatni, és az is sajnos kevés nőnek tetszik...

2019. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!