Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ti elvarjatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti elvarjatok a csajotoktol hogy oralisan kenyeztessenek?

Figyelt kérdés
Az en baratnom nagyon szereti,akkor ha kolcsonos. De lelkesen csinalja ha csak neki kell. Vannak csajok akik nem szeretik oralba nyomni? Amugy 18F

2019. júl. 1. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért várom el, mert tudom, hogy szereti és én is szeretem őt nyalni.
2019. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez most amúgy meleg kérdés? Vagy milyen csajok?
2019. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két bnőm volt eddig,az elsőnél nem volt gond,élvezettel csinálta kezdettől fogva.A második viszont nem,zavart nagyon és hiányzott,aztán rákérdeztem,hogy "szopi nem lesz"?Ha láttad volna az arcát és a szemeit.:) Sosem tudtam rávenni.
2019. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nálunk kölcsönös.
2019. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Van csaj aki nem szivesen csinálja. Es van csaj, aki szintén csak akkor csinálja, ha visszakapja. Ezek az onzo csajok, akik maguktol semmit nem akarnak adni.


Ha valaki nem szereti csinálni, mert undorodik, vagy valami, az okés, teljesen megértem, nem is eroltetem. De ha a páromnak tudom hogy undora nincs rá, akkor azért néha igazán viszonozhatatlanul kényeztethetne.


28F

2019. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, szopás nélkül nem jó egy kapcsolat.
2019. júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 - te mondod a nőkre, hogy önzők, mikor elvárod, hogy csinálják neked viszonzás nélkül? :D jézusom...
2019. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ezzel üldözni, de heti egy azért számítok rá. Sokszor nincs kedve hozzá, ilyenkor inkább lemondok róla, nem tudnám elengedni magamat, ha látom, hogy kényszerből teszi.

Én mondjuk minden nap ott feküdnék a lábai között, ha igényt tartana rá.

2019. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bummer ***** válasza:

Sose vártam el, de igyekeztem olyanokkal helyzetbe kerülni akikben érezni lehetett, hogy ugyanúgy mindenre nyitottak és mindent vágynak mint én (egészséges határokon belül).

Így miközben nem vártam el, nem kellett aggódnom soha, hogy megteszik e vagy sem.

2019. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem várom el.Előjátéknál nálunk alap.Oda-visza.De ezen felül szimplán is szoktuk egymást csúcsra juttatni orálal.De nem elvárás!
2019. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!